Siatkówka: ŁKS Łódź Głuchych ze złotymi medalami

Siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego Głuchych obroniły tytuł ...
Siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego Głuchych obroniły tytuł ... ŁKSG Łódź
Siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego Głuchych zdobyły tytuł Mistrzyń Polski Niesłyszących. Łodzianki obroniły mistrzostwo.

Siatkarki ŁKS-u Łódź mistrzyniami województwa

Zawodniczki Łódzkiego Klubu Sportowego Głuchych po raz piąty z rzędu zostały Mistrzyniami Polski w siatkówce osób niesłyszących. Podopieczne Wlodimira Jóźwiaka w finałowym turnieju, który odbył się w Radomiu, odniosły komplet zwycięstw.

W eliminacjach łodzianki wygrały ze Spartanem Lublin 3:1 oraz Res-Gestem Rzeszów 3:0. Siatkarki ŁKSG w półfinale pokonały gospodynie - Radom Radomig 3:0. W finałowym spotkaniu Ełkaesianki straciły tylko jednego seta, pokonując po raz kolejny Spartan Lublin 3:1.

Oprócz złotych medali za wygranie Mistrzostw Polski, siatkarki ŁKSG zdobyły też nagrody indywidualne. Za najlepszą zawodniczkę (MVP turnieju) uznano Monikę Szarowolec, natomiast najlepszą rozgrywającą wybrano Monikę Rutkowską.