ŁKS Łódź - Warta Poznań 0:0 (relacja minuta po minucie)

Piłkarze ŁKS-u Łódź grają dzisiaj (25 marca) z Wartą Poznań. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z tego meczu.

Zobacz fotorelcję z meczu ŁKS-u z Wartą

Piłkarze ŁKS-u Łódź grają dzisiaj z Wartą Poznań.
Jest to pojedynek pierwszego z trzynastym zespołem I ligi. ŁKS był liderem rundy jesiennej, natomiast Warta jest najlepsza w rundzie wiosennej. .

W pierwszym spotkaniu w tym sezonie pomiędzy ŁKS-em Łódź a Wartą Poznań zwyciężyli poznaniacy 4:1. Jedyną bramkę dla łodzian zdobył wówczas Krzysztof Mączyński, którego dzisiaj brakuje w składzie. Nie zagra także Dariusz Kłus, więc środek pomocy Ełkaesiaków będzie wyglądał eksperymentalnie. Jak sprawi się ŁKS w takim ustawieniu? Zapraszamy do śledzenia **relacji na żywo ze spotkania

ŁKS Łódź

- Warta Poznań**.

ŁKS Łódź - Warta Poznań
(Koniec meczu)
0 : 0  (0:0)
Bez bramek

B. Wyparło - A. Gieraga (80. M. Mowlik), P. Klepczarek, M. Łabędzki, A. Woźniczka, M. Kaczmarek, J. Kosecki, B. Romańczuk (87. D. Pawlak), M. Bykowski, R. Kujawa (69. A. Golański), M. Mięciel
A. Bledzewski - P. Kieruzel, A. Bartkowiak, Ł. Jasiński, R. Kosznik, A. Ngamayama, A. Marciniak, P. Iwanicki, P. Reiss (90. M. Wojciechowski), K. Gajtkowski, Ł. Białożyt (69. M. Scherfchen)

Żółte kartki: Kaczmarek, Klepczarek (ŁKS) Gajtkowski, Ngamayama, Bartkowiak, Marciniak, Kieruzel, Scherfchen (Warta)
Czerwona kartka: Klepczarek (ŁKS)

Strona wymaga odświeżania - odśwież

Koniec spotkania. ŁKS Łódź - Warta Poznań 0:0. Do obejrzenia fotorelacji zapraszamy później.
90'+5 Piłka meczowa dla ŁKS-u! Mowlik z trzech metrów głową trafia w Bledzewskiego, który dobrze skrócił kąt.
90'+1 Żółta kartka dla Klepczarka i zarazem czerwona za odepchnięcie rywala. ŁKS będzie kończył w 10. "Żółtko" otrzymał też Marciniak z Warty.
90' Wojciechowski zmienia Reissa. Napastnik Warty zanim opuścił murawę, to przekazał jeszcze kapitańską opaskę. Sędzia dolicza 5 minut.
87' Damian Pawlak zmienia utykającego Romańczuka. Na murawie opatrywany Bledzewski.
86' Kolejna dobra prostopadła piłka. Tym razem wyszedł Kosecki, dośrodkował do Mięciela, a ten uderzył głową. Piłka przeleciała nieznacznie obok lewego słupka bramki.
83' Świetne prostopadłe podanie do Mięciela, ale Bledzewski, wybiegając z bramki uprzedził napastnika ŁKS-u.
82' Gieraga doznał urazu kolana. Z grymasem bólu zasiadł na ławce rezewrowych. Strzał łodzian z dystansu przelatuje nad bramką.
80' Mowlik wchodzi za kontuzjowanego Gieragę.
76' Kolejny piłkarz leży na murawie. Tym razem to zawodnik ŁKS-u. A na trybunach jest dzisiaj 4125 widzów.
73' Spotkanie znów się zaostrzyło. Tym razem żółty kartonik dla Klepczarka.
71' Scherfchen zdążył zapisać się już do protokołu sędziowskiego - żółta kartka.
69' Dwie zmiany. Za Białożyta wchodzi Scherfchen w Warcie oraz Golański za Kujawę w ŁKS-ie.
66' Świetna okazja dla Warty. Niepilnowany Gajtkowski dwa razy strzelał na bramkę ŁKS-u, ale zespół uratował Woźniczka, wybijając z linii bramkowej. Żółtą kartką ukarany Kaczmarek.
65' Trenerzy widzą, że gra ich zespołów nie wygląda najlepiej i niedługo powinny być pierwsze zmiany. W Warcie do wejścia przygotowuje się Scherfchen.
62' Dwa rożne dla łodzian, ale bez okazji bramkowych, chociaż dośrodkowanie Koseckiego było dobre.
58' I kolejny kartonik dla gracza Warty. "Żółtko" zobaczył Bartkowiak.
54' Na boisku niewiele się dzieje, a łódzcy kibice skandują "Walczysz Ełksa, walczysz!"
51' Kolejna żółta kartka. Tym razem dla Ngamayamy
48' Pierwszy groźny strzał po przerwie oddali przyjezdni, którzy po zmianie stron mają póki co lekką przewagę.
46' Piłkarze wznowili spotkanie. Czy w drugiej połowie doczekamy się bramek?
Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy 0:0
45'+1 Świetny wyrzut z autu Gieragi. Piłka doleciała do środka pola karnego, Bledzewski minął się z nią, ale Ełkaesiacy tego nie wykorzystali.
45' Pierwsza połowa przedłużona o dwie minuty.
43' Dużo niecelnych podań. Przewagę w posiadaniu piłki mają w tej chwili gspodarze, ale nic z tego nie wynika.
39' Pomocy medycznej potrzebuje kolejny zawodnik z Poznania. To Krzysztof Gajtkowski. W ostanich kilku minutach łodzianie zaczęli grać ostrzej, na granicy faulu.
34' Okres gry w środku boiska z próbami akcji raz z jednej, raz z drugiej strony.
31' Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Ukarany Gajtkowski za faul w środku pola.
27' Kosecki "przepchnął" dwóch obrońców, przyjął piłkę w polu karnym i z półobrotu strzelił lewą nogą. Futbolówka przeleciała nad poprzeczką.
24' Dobry strzał Romańczuka z rzutu wolnego z ok. 25 metrów, ale znów na posterunku Bledzewski, który podczas interwencji nieomal zderzył się ze słupkiem.
22' Na boisku leży Piotr Reiss. Chwila przerwy w grze, Reiss znoszony za linię boczną.
20' Nieźle zapowiadającą kontrę kończy Kaczmarek... dośrodkowaniem w boczną siatkę bramki Warty.
16' Świetna okazja dla gospodarzy. Gieraga miękko dośrodkował z prawej strony, a Kujawa świetnie wyszedł zza linii obrony Warty i strzelił głową. Świetną paradą popisał się jednak Bledzewski parując strzał do lewej strony.
12' Kolejny korner dla ŁKS-u. Poznaniacy skutecznie wybili piłkę. Pod nieobecność Mączyńskiego, rzuty rożne wykonuje Bartosz Romańczuk.
10' Goście próbują dłużej utrzymywać się przy piłce, ale łodzianie dobrze grają w defensywie i próbują wyjść z kontratakami.
5' Drugi rzut rożny dla ŁKS-u i zakotłowało się przed bramką Warty. Przyjezdni dwukrotnie wybijali piłkę niemalże z linii bramkowej.
Rozpoczęło się spotkanie pomiędzy ŁKS-em Łódź a Wartą Poznań. Mecz poprzedziła minuta ciszy związana z trzęsieniem ziemi i falą tsunami w Japonii.
Do rozpoczęcia spotkania pozostało ok. 5 minut.