ŁKS Łódź - Dolcan Ząbki 1:0 (relacja minuta po minucie)

Piłkarze ŁKS-u Łódź grają dzisiaj z Dolcanem Ząbki. Zapraszamy ...
Piłkarze ŁKS-u Łódź grają dzisiaj z Dolcanem Ząbki. Zapraszamy ... robert_zwolinski
Piłkarze ŁKS-u Łódź wygrali z Dolcanem Ząbki 1:0. Zapraszamy do zobaczenia relacji na żywo jaką przeprowadziliśmy z tego spotkania.
Zobacz fotorelację i przeczytaj podsumowanie meczu ŁKS-u Łódź z Dolcanem Ząbki

Piłkarze ŁKS-u Łódź grają dzisiaj z Dolcanem Ząbki.

Jest to pojedynek drugiego z ostatnim zespołem I ligi. Oba zespoły mają zatem o co walczyć i na pewno będą chcieli dzisiaj zdobyć punkty. Łodzianie nie wyobrażają sobie zapewne innej sytuacji niż zwycięstwo, z kolei przyjezdni będą się pewnie cieszyli z każdej zdobyczy punktowej.

W pierwszym spotkaniu w tym sezonie pomiędzy ŁKS-em Łódź a Dolcanem Ząbki zwyciężyli łodzianie 2:0. Bramki zdobyli wówczas Marcin Mięciel i Jakub Kosecki. Czy dzisiaj również będą to wyróżniający się zawodnicy? Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkania ŁKS Łódź - Dolcan Ząbki.

ŁKS Łódź - Dolcan Ząbki
(Wynik końcowy)
1 : 0  (0:0)
Bramki: 1:0 M. Bykowski (54. min.)

B. Wyparło - A. Gieraga, P. Klepczarek, M. Łabędzki, M. Kaczmarek, J. Kosecki (46. M. Smoliński, 72. R. Kujawa), D. Kłus, K. Mączyński (90. M. Mowlik), B. Romańczuk, M. Bykowski, M. Mięciel
R. Leszczyński - T. Ciesielski, P. Dziewicki, M. Korkuć (82. P. Gawęcki), D. Chylaszek, P. Kosiorowski, G. Piesio, H. Robaszek (72. P. Koziara), D. Świerblewski, P. Buśkiewicz (67. T. Chałas), P. Bazler

Żółte kartki: Łabędzki, Klepczarek (ŁKS) Świerblewski, Kosiorowski (Dolcan)

Koniec meczu! ŁKS Łódź wygrywa z Dolcanem Ząbki 1:0
90'+2 Mariusz Mowlik wchodzi za Mączyńskiego.
90' Marcin Kaczmarek wślizgiem wybija piłkę z linii bramkowej! Sędzia dolicza 4 minuty.
87' Seria stałych fragmentów gry w okolicy pola karnego ŁKS-u. Na razie bez groźnych sytuacji, ale łodzianie muszą pamiętać, że podobnie wyglądało to w meczu z Pogonią Szczecin...
82' Od kilku minut w ataku Dolcan. Ełkaesiacy umiejętnie rozbijają jednak te akcje.
77' Na murawie leżał tym razem Gieraga.
72' "Smoła" na noszach zniesiony z boiska. To najprawdopodobniej kontuzja kolana, może to być uszkodzenie więzadeł. Na boisku w jego miejsce pojawił się Rafał Kujawa.
70' Na boisku leży Smoliński. Wygląda to na poważny uraz, inni piłkarze sygnalizują potrzebę zmiany.
67' Buśkiewicza zastępuje Tomasz Chałas. Na trybunach jest 4270 widzów.
64' Wyparło wygrywa pojedynek sam na sam z Świerblewskim. Mogło być 1:1
61' Smoliński z ponad 20 metrów, bramkarz broni, choć na raty.
58' Bykowski po tej bramce trochę za bardzo uwierzył w swoje umiejętności i zamiast podawać to strzelał z ok. 25 metrów. Piłka przeleciała nad bramką.
Bykowski zdobył bramkę głową, po dośrodkowaniu z prawej strony. Wrzucał Smoliński.
54' MACIEJ BYKOWSKI! 1:0
52' Kontra gości, znów wyjście w przewadze (4 na 3), ale tylko rzut z autu dla Docanu.
50' Smoliński z jedenastu metrów w prawo, bramkarz odbija..."Smoła" dobija...piłka trafia w lewy słupek. A cała bramka była pusta. Trzeba podkreślić, że nie było chętnych do strzelania tego karnego.
49' Rzut karny dla ŁKS-u!
48' Romańczuk przejął piłkę i zdecydował się na strzał z ponad 25 m, ale wprost w barmkarza.
46' Rozpoczęła się druga połowa. Marcin Smoliński zmienił Jakuba Koseckiego.
Koniec pierwszej połowy spotkania. 0:0 po bardzo bezbarwnej grze ŁKS-u. Więcej okazji mieli nawet goście, a tuż przed przerwą kibicie skandowali: "Co wy robicie, ŁKS co wy robicie?"
45'+2 Niezła kombinacyjna akcja łodzian. Mączyński, Mięciel i Bykowski ograli rywali, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym.
45' Sędzia do pierwszej połowy dolicza 2 minuty.
40' Ależ kiks Wyparły! Bodzio W. wybiegł do piłki rzucił sę na ziemię i sunąc po niej zrobił koziołka wypuszczając futbolówkę. Na szczęście nic groźnego się nie stało. Na murawie leży z kolei bramkarz przyjezdnych.
37' Mięciel sam na sam z bramkarzem, ale napastnik ŁKS-u został "wygoniony" przez bramkarza gości do narożnika pola karnego i z akcji nic nie wyszło.
35' Łodzianie coraz dłużej utrzymują się przy piłce, ale ząbkowianie czekają na kontrataki. Na razie bezbarwny jest Jakub Kosecki, którego kibice ŁKS-u wybrali na odkrycie roku 2010. "Kosa" przed meczem odebrał pamiątkowy puchar, podobnie jak Wyparło - dla najlpszego piłkarza ŁKS-u 2010 r.
33' Na boisku leży jeden z zawodników Dolcana. Buśkiewicz schodzi o własnych siłach za linię boczną i jest opatrywany przez lekarza.
30' Świetna okazja Marcina Mięciela! "Miętowy" z ok. 13 metrów trafia tylko w słupek, ale Ełkaesiacy wcześniej świetnie rozegrali akcję.
25' Żółta kartka dla Michała Łabędzkiego. "Łabędź" faulował taktycznie na połowie rywali.
21' Kontratak gości trzech na dwóch, ale Świerblewski, Buśkiewicz i Robaszek nie wykorzystali sytuacji, nie oddali nawet strzału - piłka wyleciała za linię końcową po złym podaniu.
18' Początek spotkania wypada na korzyść ostatniej drużyny w tabeli. Dolcan atakuje groźniej i na razie był bliższy strzelenia gola. Póki co 0:0.
14' I znowu Robaszek. Tym razem dostał dobre prostopadłe podanie i dobrze zabrał się z piłką, ale strzelił po ziemi, prosto w ręce Wyparły.
12' Groźna sytuacja przed bramką ŁKS-u. Robaszek strzelał głową, po błędzie łódzkiej defensywy, ale piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.
11' Na trybunę wchodzą kibice Dolcanu, w liczbie kilkudziesięciu osób.

7' Groźna centra z rzutu rożnego gości, ale Wyparło na posterunku.
6' Trwa walka o dominację w środku pola. Po jednym z błędów Klepczarka interweniować musiał Bogusław Wyparło, ale pewnie złapał piłkę.
1' Rozpoczęło się spotkanie ŁKS-u Łódź z Dolcanem Ząbki. Zaczęli przyjezdni.