Widzew - Podbeskidzie 1:1. Łodzianie gubią punkty [ZDJĘCIA]

opr.wm
W piątkowym meczu Widzew - Podbeskidzie padł remis 1:1
W piątkowym meczu Widzew - Podbeskidzie padł remis 1:1 Paweł Łacheta
W piątek Widzew zremisował 1:1 z Podbeskidziem Bielsko - Biała. Pierwsza połowa zakończyła się bez bramek. W drugiej połowie dość niespodziewanie na prowadzenie wyszło Podbeskidzie. Na szczęście Widzew szybko wyrównał.

Od 18 minuty, gdy uderzający z powietrza Kaczmarek posłał minimalnie piłkę nad poprzeczką Podbeskidzia, przez moment zarysowała się przewaga Widzewa. W 42 minucie Eduards Visnakows z okolic narożnika pola karnego strzelił z pierwszej piłki - niestety minimalnie obok bramki gości.

Ostatnie chwile pierwszej połowy to przewaga Podbeskidzia. Zmarznięci kibice Widzewa gwizdami podsumowali przebieg pierwszej połowy.

Widzew w pierwszej połowie Widzew stworzył przynajmniej 3 groźne sytuacje, ale za każdym razem brakowało dobrego ostatniego podania.

W 53 minucie po faulu Pereza Podbeskidzie wykonywało rzut wolny. Goście najpierw trafili w mur widzewiaków, ale łodzianie nie zdołali przejąć piłki i bielszczanie zdołali strzelić gola na 0:1.

W kilka minut później po rzucie wolnym dla Widzewa Leimonas głową strzelił wyrównującego gola.

W 79 minucie Alex strzelił z dystansu, a stojący w bramce Podbeskidzia Rybansky przepuścił piłkę pod sobą. Niestety widzewiacy nie zdążyli dobiec do piłki i padła ona łupem bramkarza.

Kilka minut później Podbeskidzie zdobyło gola, ale Chrapek był na spalonym i gol nie został uznany.

W samej końcówce obie drużyny poszły na wymianę ciosów. Nie przyniosło to kolejnych bramek. W doliczonym czasie gry Dariusz Łatka z Podbeskidzia zobaczył drugą żółtą kartkę, ale Widzewowi nie starczyło już czasu by grę w przewadze zamienić na zwycięskiego gola.

W 82 minucie Marcina Kaczmarka zastąpił Alen Melunović - najnowszy nabytek WIdzewa.

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?