Widzew Łódź - Korona Kielce (relacja minuta po minucie)

Studio MK (archiwum mmlodz.pl)
Piłkarze Widzewa Łódź zremisowali dzisiaj z Koroną Kielce 0:0. Zapraszamy do zapoznania się z relacją, jaką na żywo przeprowadziliśmy z tego meczu.
Zobacz jak dopingowali kibice w meczu Widzew Łódź - Korona Kielce

Piłkarze Widzewa Łódź zmierzą się dzisiaj (20 listopada) u siebie z Koroną Kielce. Oba zespoły to sąsiedzi z ligowej tabeli. Choć jeszcze we wrześniu zarówno łodzianie, jak i kielczanie zajmowali czołowe lokaty, to teraz okupują dopiero 7. i 8. miejsce w T-Mobile Ekstraklasie.

W dzisiejszym pojedynku zabraknie kilku czołowych graczy. W Widzewie nie zagra Mindaugas Panka, a w Koronie Aleksander Vuković oraz Pavol Stano. Czy będzie miało to wpływ na postawę obu drużyn? Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Widzew Łódź - Korona Kielce.

Widzew Łódź - Korona Kielce
(Wynik końcowy)
0 : 0 (0:0)

Bramki:

M. Mielcarz - S. Ben Radhia (90. J. Bartkowski), U. Ukah, J. Bieniuk, H. Abbes, A. Budka, P. Mroziński (80. R. Serwaciński), B. Pinheiro, Dudu, N. Dzalamidze (67. P. Oziębała), P. Grzelczak
Z. Małkowski - T. Kijanskas, K. Kiercz, Hernani, T. Lisowski, A. Lenartowski, V. Jovanovic, J. Kiełb (44. K. Kuzera), G. Lech (65. M. Zieliński), P. Sobolewski, M. Korzym (86. P. Gawęcki)

Żółte kartki: Mroziński, Abbes (Widzew) Lech, Kuzera (Korona)
Czerwona kartka: Kiercz (Korona)

Strona wymaga odświeżania - odśwież

Koniec meczu. Widzew Łódź - Korona Kielce 0:0.
90'+3 Hernani brutalnym wślizgiem wchodzi w Grzelczaka. Sędzia pokazuje tylko żółtą kartkę. Skandaliczna końcówka w wykonaniu kielczan, tak samo jak ta decyzja sędziego! Jakub Bartkowski zmienia Ben Radhię.
90' Kiercz wyciął Ben Radhię równo z trawą. Tunezyjczyk musi opuści boisko, ale i Kiercz musi to zrobić, bowiem sędzia - słusznie - pokazał kielczaninowi czerwoną kartkę.
89' Lisowski wrzuca z wolnego, Hernani strzela głową, Mielcarz jednak pewnie łapie.
86' Piotr Gawęcki wchodzi w miejsce Korzyma.
85' Grzelczak marnuje 100-procentową okazję, strzelając obok słupka w sytuacji sam na sam.
84' Kuzera przewrócił Abbesa bez piłki, sędzia nie pokazuje kartki.
80' Rafał Serwaciński zmienia Mrozińskiego.
78' Duży "kocioł" w piątce Widzewa, kończy się spalonym kielczan.
77' Żółte kartki dla Abbesa i Kuzery, to pokłosie kłótni.
76' Przepychanka między Abbesem i rywalami.
72' Mroziński strzela(?), piłka przeleciała daleko od bramki.
70' Potężny strzał Lisowskiego, Mielacarz odbija piłkę przed siebie.
69' Oziębała strzela głową, dużo nie brakowało do pierwszego gola. Małkowski jednak łapie.
67' Przemysław Oziębała wchodzi za Dzalamidze. Wcześniej Grzelczak strzelił, ale piłka poleciała wyżej niż dalej...
65' Michał Zieliński zmienia Lecha.
61' Sobolewski strzela z dystansu, ale ten strzał nie mógł zrobić krzywdy łodzianom.
59' Dużo zamieszania na murawie, tylko nie bardzo wiadomo kto gra z kim, piłka krąży niekontrolowana z jednej strony na drugą.
55' Świetne interwencje w defensywie Ukaha, a później Bruno. W ataku widzewiacy jednak bezproduktywni, Dzalamidze traci kolejne piłki.
52' Groźny strzał z ponad 25 m Budki, Małkowski paruje na róg.
48' Mroziński znów nie potrafił dobrze trafić w piłkę głową i w efekcie faulował przeciwnika. Żółta dla widzewiaka.
46' Rozpoczęła się druga połowa meczu. Robi się coraz zimniej, czy to pobudzi piłkarzy do szybszego biegania?
Zakończyła się przedłużona o minutę 1. połowa meczu. Widzew Łódź - Korona Kielce 0:0.
44' Kamil Kuzera zmienia Kiełba.
43' Tym razem Małkowski uprzedza Grzelczaka. Dobrze podawał Dzalamidze.
42' Mielcarz wślizgiem zatrzymał szarżę Korzyma.
40' Mroziński sobie podskakuje w środku boiska, głową w piłkę udało mu się trafić dopiero za trzecim razem.
35' Bruno wykonał pierwsze udane zagranie w tym meczu, ale Dzalamidze się zaplątał o własne nogi i wybił sobie piłkę za linię boczną.
33' Grzelczak próbował strzelać przewrotką...zapomniał jednak, że należy się odbić od ziemi, a nie stać na niej jedną nogą cały czas...
31' Przebudzili się na chwilę widzewiacy, ale groźna akcja zakończona spalonym Dzalamidze.
30' Lisowski pociągnął z piłką kilkadziesiąt metrów, strzelił z dystansu, ale obok słupka.
27' Na boisku leży Dudu.
26' Żółta kartka dla Grzegorza Lecha.
25' Hernani o centymetry od trafienia piłki głową. To byłaby bramka dla gości.
23' Trzeci w krótkim czasie rzut rożny dla kielczan. Widzewiacy mają duże problemy z wybiciem piłki z dala od własnej bramki.
19' Ben Radhia chciał chyba rozgrzać Mielcarza, podając klatką piersiową tuż przy Korzymie. Na szczęście łódzki bramkarz zdążył złapać futbolówkę.
17' Róg dla Korony, na 4 metrze przed bramką Mielcarza znalazło się trzech niepilnowanych rywali, ale przenieśli piłkę nad bramką.
13' Kibice skandują "Świętokrzyskie! Jest widzewskie!"
10' Grzelczak od własnym polem karnym oddaje piłkę rywalom, Sobolewski wbiega z nią w szesnastkę i pada po starciu z Grzelczakiem. Gwizdek sędziego milczy.
8' Grzelczak z 14 m wprost w Małkowskiego, w odpowiedzi Korzym potężnie w słupek, a dobitka Kiełba nad poprzeczką.
7' Mocny strzał z dystansu Budki, Małkowski przerzuca nad poprzeczką.
4' Abbes leży w polu karnym, po starciu z jednym z rywali.
1' Punktualnie o 14.30 rozpoczął się mecz Widzewa Łódź z Koroną Kielce.
Godzina 14:05 - Jesteśmy już na stadionie. Piłkarze rozgrzewają się na murawie. Za chwilę podamy pierwsza składy obu drużyn.
Godzina 10.30 - Do rozpoczęcia meczu pozostało ok. 4 godzin. Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią spotkania Widzew Łódź - Korona Kielce.