MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Dokładnie te sprawdziany szkolne rozśmieszą Cię do łez. Szczególnie ciekawe są komentarze nauczycieli! Nowe ZDJĘCIA 22.06.2024

Tomasz Jabłoński
Tomasz Jabłoński
Internet/facebook/screen
Dziś w dobie wszechobecnego Internetu najciekawsze i najśmieszniejsze komentarze belfrów trafiają do Internetu. Kto nie pisał w swoim życiu sprawdzianu, czy klasówki w szkole? Chyba nie ma takiej osoby. Dawniej "złote myśli" nauczycieli uczniowie wypisywali zwykle na końcu zeszytu.

Uczniowie piszą sprawdziany, nauczyciele je komentują

Bardzo często, szczególnie wśród uczniów, pojawią się głosy, że sprawdziany i ocenianie nie są wcale potrzebne. I oczywiście są szkoły, w których nie ma tradycyjnych klasówek i ocen. Ale jednak jasno trzeba sobie powiedzieć, że sprawdzian to ważny element procesu uczenia się. Przede wszystkim uczeń może się przekonać, w jakim stopniu przyswoił wiedzę, co jest istotne m.in. z punktu widzenia motywacji.
Zobacz ZDJĘCIA ze sprawdzianów

Uczniowie piszą sprawdziany, nauczyciele je komentują

Ważne jest również to, że uczeń, który szykuje się do sprawdzianu, przygotowuje się, efektywnie zdobywa wiedzę.
Ale trzeba sobie też jasno powiedzieć, że są klasówki i sprawdziany, na które uczniowie przychodzą kompletnie nieprzygotowani bez jakiejkolwiek wiedzy.

I takie sprawdziany stają się z kolei hitem w przestrzeni internetowej. Nauczyciele, ale i sami uczniowie fotografują takie szkolne perełki i wrzucają je do sieci. Wybraliśmy dla Was te najciekawsze klasówki. Zobaczcie, jakie komentarze do ocen piszą nauczyciele. Pomysły uczniów, którzy tym razem nie byli specjalnie przygotowani do sprawdzianu też zaskakują!

Zobaczcie zdjęcia w naszej GALERII - zobacz ją pod poniższym linkiem

Zobacz, oto najśmieszniejsze sprawdziany i klasówki. To hit Internetu

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szczyt NATO. Ogromne wsparcie dla Ukrainy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Dokładnie te sprawdziany szkolne rozśmieszą Cię do łez. Szczególnie ciekawe są komentarze nauczycieli! Nowe ZDJĘCIA 22.06.2024 - Express Ilustrowany

Wróć na lodz.naszemiasto.pl Nasze Miasto