Sukcesy kolarzy KS Społem

Darek Matyjaszczyk
Natalia Wierucka na trzecim miejscu w Grodzisku Mazowieckim
Natalia Wierucka na trzecim miejscu w Grodzisku Mazowieckim materiały prasowe
Młodzi kolarze KS Społem udanie rozpoczęli sezon szosowy. Kolarscy społemowcy startowali z sukcesami w Grodzisku Mazowieckim i w Sobótce.

Młodzi kolarze KS Społem udanie rozpoczęli sezon szosowy. Kolarscy społemowcy w Grodzisku Mazowieckim uczestniczyli w I serii kryterium ulicznego będącej zarazem eliminacją do Mistrzostw Polski (IV Memoriał im. Eryka Stolarza). W kategorii Żak 3 miejsce zajął Daniel Weselak. Bartosz Szaliński uplasował się na 6 pozycji. Wśród Żaczek Natalia Wierucka zajęła miejsce 3. W kategorii młodzik bezkonkurencyjny okazał się Jakub Lewandowski, który wygrał wyścig w tej kategorii wiekowej. Wśród juniorów młodszych Kacper Simiński linię mety przekroczył jako 9.

W Sobótce podczas Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Ślężański Mnich” – Memoriał Romana Ręgierowicza nasz Adam Woźniak w kategorii junior młodszy zdeklasował konkurencję i stanął na najwyższym stopniu podium. Kacper Simiński uplasował się na 10 miejscu, Dawid Wiśniewski zajął miejsce 14. W młodzikach ponownie tryumfował Jakub Lewandowski. Gratulacje należą się zawodnikom i trenerowi Jackowi Grudniowi.