Podbeskidzie B-Biała - ŁKS Łódź 2:1

Nie udał się wyjazd łodzianom na południe Polski. ŁKS przegrał na wyjeździe z Podbeskidziem 2:1. Zawodnicy z minuty na minutę grali coraz słabiej.

Pierwsze 20. minut wyrównanej gry przemawiało za tym, że spotkanie zakończy się remisem. Zawodnicy obu drużyn walczyli w środku pola nie oszczędzając się. W 24. minucie nasz łódzki góral, Tomasz Hajto, dobrze dośrodkował w pole karne gospodarzy, jednak po zamieszaniu nic z akcji łodzian nie wyszło.

ŁKS zaatakował, a Podbeskidzie nastawiło się na kontrataki. Groźne akcje przeprowadzili Świerblewski i Matusiak. Wciąż jednak mecz był wyrównany. Gdy wydawało się, że pierwsza, niezbyt ciekawa, połowa zakończy się remisem uderzeniem z dystansu zdobył gola Patejuk. Odpowiedź gości była błyskawiczna. Po dośrodkowaniu Hajty na 1:1 strzelił Kujawa.

Po przerwie zaatakował ŁKS. Dobrą akcję zmarnował grający od pierwszej minuty w ekipie gości Gikiewicz. Z czasem do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. Groźne uderzenie z rzutu wolnego z 55. minut Kołodzieja obronił Bodzio W. Dziesięć minut później Wyparło ponownie uchronił swój zespół przed utratą bramki. Tym razem próbował go pokonać strzelec pierwszego gola Patejuk.

Ponownie gdy wydawało się, że w tym nudnym meczu nie stanie się nic więcej, gola strzeliło Podbeskidzie. W 80. minucie rezerwowy Matus główka pokonał Wyparłę.

Ostatecznie po dość słabym i nieciekawym spotkaniu wygrało Podbeskidzie 2:1. Mógł być remis, jednak z minuty na minutę łodzianie słabli i przytrafiało im się dużo indywidualnych błędów.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - ŁKS Łódź 2:1 (1:1)

Gole: 44' Patejuk, 79' Matus - 45' Kujawa

Podbeskidzie: Mikler - Cienciała, Konieczny (44. Ganowicz), Dancík, Osiński, Świerblewski, Matusiak, Matawu, Kołodziej (68. Matus), Bagnicki (63. Malinowski), Patejuk.

ŁKS: Wyparło - Ognjanović, Hajto, Adamski, Klepczarek, Wolański (80. Nawrocik), Mowlik, Sierant (57. Mączyński), Kujawa, Świątek (68. Sikora) - Gikiewicz.

Żółte kartki: Dancík, Cienciała (Podbeskidzie) - Mączyński (ŁKS)