ŁKS Łódź - Dolcan Ząbki 3:0 (koniec)

Jacek Suliga
W środę,11 listopada o godzinie 17 rozpocznie się mecz pomiędzy drużynami ŁKS Łódź i Dolcanu Ząbki. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.

Wolański 71'

ŁKS Łódź: Wyparło - Łakomy, Hajto, Adamski, Woźniczka (żk) - Wolański, Mączyński, Sierant(86' Mowlik żk), Klepczarek - Gikiewicz, Nawrocik

Dolcan Ząbki: Humerski - Unierzyński (żk), Stawicki, Hirsz, Korkuć, Kosiorowski(81' Dadacz), Lech(61' Stańczyk), Imeh, Hinc, Stretowicz(61' Tataj), Ziajka.

Sędziowe: Wojciech Krztoń (Warmińsko - Mazurskie ZPN).

0'O 17 rozpocznie się mecz pomiędzy drużynami ŁKS Łódź i Dolcan Ząbki
3'Imeh ograł Hajtę, ale próba podania w pole karne zbyt głęboka i piłka w rękach Wyparły.
7'Przewaga gospodarzy niewiele jednak z niej wynika.
8'Hajto dośrodkowuje z rzutu wolnego na głowę Klepczarka jego strzał broni z najwyższym trudem Humerski.
9'Groźny strzał Klepczarka po wymianie piłek z Gikiewiczem. Rzut rożny dla ŁKS-u.
10'Coraz większa przewaga ŁKS, tym razem Nawrocik nad poprzeczką
16'Gol dla ŁKS-u. Gikiewicz świetnie wypatrzył Nawrocika i zagrał mu prostopadłą piłkę, a ten minął obrońcę Dolcanu i pewnie pokonał Humerskiego.
18'Żółta kartka dla Woźniczki za ostry faul na Lechu.
20'GOOL 2:0. Zdobywcą bramki Gikiewicz.
26'Żółta kartka dla Unierzyskiego
32'Zamieszanie pod bramką Wyparło. Do piłki dochodzi Ziajka. Skutecznie interweniuje Łakomy.
38'Mecz toczy się głównie w środkowej strefie boiska.
45'Koniec pierwszej połowy spotkania. ŁKS prowadzi zasłużenie 2:0.

46'

Początek drugiej części spotkania.
49'Przewaga Dolcanu.
54'Tempo gry zdecydowanie spadło.
55'Groźny strzał z 22 metrów, z rzutu wolnego Adamskiego. Z najwyższym trudem broni Humerski.
61'Podwójna zmiana w Dolcanie. Stańczyk za Lecha, a Tataj za Stretowicza.
65'Coraz groźniejsze akcje ŁKS.
71'GOOOLLL!!! 3:0 dla ŁKS-u. Kolejny raz Gikiewicz podaje tym razem do Wolańskiego a ten pakuje piłkę do bramki.
79'ŁKS mimo prowadzenia 3:0 nadal atakuje.
81'Ostatnia zmiana w zespole gości. Za Kosiorowskiego pojawia się Dadacz.
86'Mariusz Mowlik na boisku w miejsce Roberta Sieranta.
88'Żółta kartka dla Mariusz Mowlika.
90'Gikiewicz strzela głową - broni Humerski. Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowych 90.

Koniec spotkania ŁKS zwyciężył pewnie z drużyną gości 3:0.