Widzew - Wisła Płock 2:2 (koniec)

Dziś, o godz. 14:40 rozpoczęło się spotkanie I Ligii Widzew - Wisła Płock. Zapraszamy na relację minuta po minucie.

Bezpośrednią relację z tego spotkania przeprowadził portal MM Moje Miasto Łódź. W relacji korzystaliśmy ze specjalnej aplikacji MoDO (wiecej o MoDO - przeczytaj i ściągnij ją na komórkę).

Aby odświeżyć stronę wciśnij F5.

Widzew Łódź - Wisła Płock

2:2 (1:0)

Bramki: 15'  Robak, 66' Oziębała - 89' Majkowski, 90' Mierzejewski

Widzew: Mielcarz - Broź, Ukah, Stawarczyk, Lisowski, Budka, Juszkiewicz, Panka, Masłowski (53. Oziębała) - Napoleoni, Robak.

Wisła Płock: Melon - Żytko (81. Gęśla), Jarczyk, Belada, Chwastek, Krzyżanowski, Grzeszczyk (77. Wyszogrodzki), Mierzejewski, Grudzień, Jugović (46. Kowalski), Majkowski.

Kartki żółte: Ukah, Panka (Widzew) Mierzejewski (Wisła).

1' - Rozpoczęła się pierwsza minuta spotkania.

5' - Na razie obie drużyny obserwują się. Gra w środku pola.

11' - Lekka przewaga Widzewa, zakończona rzutem rożnym, z którego jednak nic nie wynikło.
13' - - Niecelne uderzenie Panki.
15' - GOOOOOL!!- po rzucie rożnym Napoleoniego gola strzela Robak. 1:0 dla Widzewa.
18' - Dwa kolejne rzuty rożne dla Wisły.
20' - Groźne uderzenie Robaka.
27' - Spotkanie wyrównało się. Niegroźnie na bramkę Widzewa uderzał Adrian Mierzejewski.
34' - Po ładnej akcji Widzewa niecelne uderzenie Masłowskiego z 18 metrów.
36' - Żółta kartka dla Ukaha.
41' - Uderzenie Napoleoniego obronione przez bramkarza gości.
45' - Koniec pierwszej połowy.
Przerwa.
46' - Rozpoczęła się druga połowa spotkania. jedna zmiana w Wiśle Płock, za Jugovica na boisku pojawił się Ireneusz Kowalski.
51' - Niegroźny strzał w wykonaniu Wisły Płock.
53' - Oziębała za Masłowskiego.
54' - Uderzenie Panki w poprzeczkę.
57' - Groźne uderzenie Oziębały.
58' - Kolejna poprzeczka, tym razem Oziębały.

61' - Żółta kartka dla Panki.
65' - Kontra Wisły, później rzut rożny, ale nic z tego nie wynikło.
66' - GOOOOL! - 2:0 dla Widzewa strzela Oziębała.
77' - Zmiana w Wiśle, na boisku pojawia się Wyszogrodzki.
78' - Niecelne uderzenie Robaka po rzucie rożnym wykonywanym przez Widzewiaków.
81' - Kolejna zmiana w Wiśle. Na boisku Kamil Gęśla.
88' - Uderzenie Napoleoniego zakończone rzutem rożnym dla Widzewa.
89' - Gol dla Wisły po kontrze. Bramkę strzela Majkowski.
90' - Drugi gol dla Wisły. Strzela Mierzejewski.
90' - Żółta karta dla Adriana Mierzejewskiego.
90' - Koniec. 2:2

Relację z meczu przeprowadził Jacek Suliga i Czesław Karłat. Obsługa techniczna Marcin Bałczewski.

Od redakcji: Przypominamy, że każdy z Was może zostać dziennikarzem obywatelskim serwisu MM Moje Miasto! Zachęcamy Was do zamieszczania artykułów oraz nadsyłania zdjęć z ciekawych wydarzeń i imprez. Piszcie też o tym, co Wam się podoba, a co Wam przeszkadza w naszym mieście. Spróbujcie swych sił w roli reporterów obywatelskich eMeMki! Pokażcie innym to, co dzieje się wokół Was. Pokażcie, czym żyje Miasto.