Widzew nie dał rady Pogoni Szczecin i przegrał 1-3

redakcja
redakcja
7 października na własnym boisku Widzew podejmował Pogoń ...
7 października na własnym boisku Widzew podejmował Pogoń ... Artur Marcinkowski
7 października na własnym boisku Widzew podejmował Pogoń Szczecin. Łodzianie po raz kolejny ponieśli porażkę.

Podopieczni Mroczkowskiego nie poradzili sobie z beniaminkiem i przegrali na własnym boisku 3:1. Była to kolejna porażka lidera tabeli. Widzewiacy dobrze w miarę dobrze radzili sobie w pierwszej połowie, która zakończyła się wynikiem 0:0. Gorzej było w drugiej połowie.

W 54. minucie gola strzelił Frączczak z Pogoni, kolejna bramka dla Szczecina padła w 62. minucie za sprawą Kolendowicza. Jedynego gola dla Widzewa strzelił w 66. minucie Kaczmarek. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Pogoni. Ostatniego gola strzelił Dąbrowski.