Widzew Łódź - Legia Warszawa 0:0 (relacja na żywo)

Piłkarze Widzewa Łódź grają dzisiaj (26 marca) z Legią Warszawa. ...
Piłkarze Widzewa Łódź grają dzisiaj (26 marca) z Legią Warszawa. ... robert_zwolinski
Piłkarze Widzewa Łódź zremisowali dzisiaj (26 marca) z Legią Warszawa. Zapraszamy do do przeczytania relacji na żywo z tego meczu.

Sprawdź jak zapowiadaliśmy mecz Widzewa z Legią

W rozgrywkach Ekstraklasy nastał czas przerwy na mecze międzynarodowe. Nie oznacza to, że piłkarze mają wolne. Kluby rozgrywają mecze sparingowe i dziś w takim spotkaniu zmierzy się Widzew Łódź z Legią Warszawa.

Obie drużyny są osłabione kadrowo - brakuje reprezentantów krajów. Co ciekawe, choć to Widzewiacy w tabeli są niżej, to na zgrupowania oddali więcej zawodników. Na trybunach z kolei zabraknie kibiców. Czy przy pustym stadionie spotkanie będzie emocjonujące? Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Widzew Łódź - Legia Warszawa. **

Widzew Łódź - Legia Warszawa

(Koniec meczu)
0 : 0 (0:0)
Bramki:

Składy:
B. Kaniecki - S. Ben Radhia (88. J. Bartkowski|), U. Ukah, J. Bieniuk, Dudu, K. Ostrowski (62. A. Budka), Bruno Pinheiro, Ł. Broź (83. P. Kuklis), R. Grzelak (85. D. Ceglarz), P. Oziębała (62. S. Radzio), P. Grzelczak (75. S. Ceglarz)
M. Antolović - J. Wawrzyniak (46. S. Knezevic), M. Komorowski, D. Kelhar, A. Jędrzejczyk, A. Cabral, J. Gol, M. Rybus (62. D. Łukasik), F. Ogbuke, M. Radović (46. Manu), Bruno Mezenga (46. T. Chinyama)

Żółte kartki:

Strona wymaga odświeżania - odśwież

Koniec meczu. Widzew zremisował z Legią 0:0. Do obejrzenia fotorelacji i pomeczowego wideo zapraszamy później.
90' Powoli zbliżamy się do końca spotkania. Czy padnie jakaś bramka?
88' Ben Radhię zastępuje Bartkowski.
86' Strzał Gola zatrzymuje Chinyama, a dobitkę napastnika Legii obronił "Kaniecki. Sędzia jednak i tak odgwizdał spalonego zawodnika z Zimbabwe.
84' Bardzo ładna wymiana podań między Grzelakiem, Kuklisem i Dudu. Dośrodkowanie Brazylijczyka wyłapał jednak Antolović.
83' Gol z ponad 30 m, ale Kaniecki czujny w bramce. Kuklis wchodzi za Brozia.
81' Cabral trafiony w głowę piłką po dośrodkowaniu Chinyamy. Futbolówka przeleciała nieznacznie obokn łódzkiej bramki.
78' Cabral na wolne pole do Chinyamy, ale napastnik Legii na spalonym.
76' Antolović ofarnym wślizgiem uprzedza Radzio.
75' Sebastian Ceglarz zastępuje Grzelczaka.
72' Bieniuk szczupakiem wybija na róg. Po chwili mocne uderzenie Ogbuke i piłka rękach Kanieckiego.
69' Świetny wślizg Ukaha, który zatrzymał wychodzącego na czystą pozycję Chinyamę.
64' Grzelczak walczył z bramkarzem i obrońcą przyjezdnych, ale sędzia uznał że faulował.
62' Na boisko weszli Radzio i Budka w Widzewie oraz Łukasik w Legii.
60' Dobra okazja Chinyamy, ale tylko rzut rożny.
57' Wspaniała okazja dla łodzian. Grzelczak wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale zamiast lobować Antolovica, to chyba próbował podawać do Oziębały. Choć tak naprawdę nie wiadomo co on chciał zrobić.
55' Widzewiacy wyglądają na zagubionych w ofensywie. W defensywie dobrze wybijają futbolówkę, ale z konstrukcją akcji jest problem.
52' Knezevic z narożnika pola karnego mocno, ale obok bramki.
49' Gol potężnie, ale... rugbyści Budowlanych swoje mecze rozgrywają przy ul. Górniczej, a nie al. Piłsudskiego.
46' Rozpoczęła się druga połowa. Trzy zmiany w Legii. Weszli Manu, Knezevic i Chinyama, w miejsce Mezengi, Radovica i Wawrzyniaka.
Koniec pierwszej połowy meczu. Widzew Łódź - Legia Warszawa 0:0
44' Wawrzyniak ograł Ben Radhię i dograł w pole karne. Tam w piłkę trafił Broź, przerzucając ją nisko nad poprzeczką.
40' Duże zamieszanie w polu karnym Legii, po rzucie rożnym. Obrońcy zablokowali jednak Bieniuka.
39' Pierwsza od dłuższego czasu akcja łodzian. Dudu dośrodkował z lewej strony, ale Oziębała minął się z piłkę, a Ostrowski nie zdążył zamknąć.
36' Fatalne nieporozumienie Kanieckiego z Dudu. Łódzki bramkarz krzyczał "MOJA!", ale piłka wylądowała pod nogami Ogbuke, który był na tyle zaskoczony, że nie wykorzystał prezentu.
35' Na razie brakuje emocji. Lepiej w tej chwili wyglądają warszawianie, któzy potrafią się utrzymać przy piłce.
31' Przewagę osiągają goście. W ataku ładnych akcji kombinacyjnych próbują Ogbuke, Mezenga, Radovic i Cabral.
27' Potężne uderzenie Wawrzyniaka z dystansu, piłka uderzyła w boczną siatkę. Gdyby to szło w bramkę, to Kaniecki miałby ogromne problemy.
26' Świetna interwencja Brozia, który wybił piłkę spod nóg Cabrala. Wcześniej Ogbuke łatwo ograł Ben Radhię.
23' Oziębała mocnym pressingiem odzyskał piłkę, ale dośrodkował wprost w ręce Antolovića.
21' Pierwszy spalony w tym meczu. Ofsajd Radovica. Lekką przewagę mają w ostatnich minutach Widzewiacy, ale póki co to gra jest jednak wyrównana.
16' Kolejny róg dla Widzewa, ale piłka po dośrodkowaniu Dudu wpadła w tłum piłkarzy i ostatecznie wybili goście.
13' Dośrodkowanie Ben Radhii z prawej strony trafia prosto w Bruno Mezengę. Brazylijczyk padł jak rażony piorunem.
12' Goście mieli rzut wolny i rożny, ale zakończyli to lekkim strzałem z ponad 25 metrów. Piłka w rękach Kanieckiego.
7' Trwa walka o panowanie w środku boiska. Raz przy piłce łodzianie, a raz warszawianie.
3' Na boisku leży już jeden z Legionistów. Z drugiej strony opatrywany też Ben Radhia przy linii bocznej.
1' Początek spotkania. Zaczęli gospodarze, którzy atakuja na bramkę pod zegarem.

Piłkarze są już na murawie. Za chwilę pierwszy gwizdek.
Do rozpoczęcia meczu pozostało ok. 12 minut. Piłkarze rozgrzewają się na murawie.