Widzew Łódź - Cracovia Kraków 2:2 (relacja minuta po minucie)

Piłkarze Widzewa Łódź zremisowali z Cracovią Kraków 2:2. Zapraszamy do przeczytania relacji na żywo jaką przeprowadziliśmy z tego meczu.

**Piłkarze

Widzewa Łódź

grają dzisiaj (12 listopada) z Cracovią Kraków. "Pasy" to "czerwona latarnia" Ekstraklasy - do tej pory zdobyli jedynie 4 punkty i do przedostatniego Lecha Poznań tracą już osiem "oczek". Widzewowi **w ostatnich meczach idzie jednak podobnie jak podopiecznym Jurija Szatałowa. Po świetnej wygranej u siebie z liderem - Jagiellonią Białystok, Widzewiacy przegrali trzy kolejne mecze po 0:1.

Łodzianie najpierw ulegli w Pucharze Polski Wiśle Kraków, a następnie w lidze GKS-owi Bełchatów i Zagłębiu Lubin. Czy powrót na "własne śmieci" pomoże Widzewiakom i znów wygrają, oddalając się od strefy spadkowej? Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Widzew Łódź - Cracovia Kraków. **

Przeczytaj także zapowiedź meczu Widzew Łódź - Cracovia Kraków

Widzew Łódź - Cracovia Kraków

(Wynik końcowy)
2 : 2 (0:1)
Bramki: 0:1 B. Ślusarski (27. min.) 1:1 Ł. Broź (59. min.) 2:1 A. Budka (83. min.) 2:2 B. Dudzic (89. min.)

B. Kaniecki - S. Ben Radhia, U. Ukah, Bruno Pinheiro, Dudu, K. Ostrowski (46. A. Budka), Ł. Broź, D. Radowicz (83. W. Szymanek), P. Grzelczak (59. T. Lisowski), M. Robak, D. Sernas
M. Cabaj - P. Sasin, P. Polczak, M. Kosanović, K. Janus, W. Łuczak (63. M. Klich), A. Radomski, S. Szeliga, S. Ntibazonkiza (87. D. Pawlusiński), B. Ślusarski (69. B. Dudzic), R. Matusiak

Czerwona kartka: U. Ukah (Widzew)
Żółte kartki: Ben Radhia, Sernas (Widzew) Polczak, Szeliga, Matusiak, Dudzic (Cracovia)

Zobacz fotorelację z meczu Widzew Łódź - Cracovia Kraków

Przeczytaj też podsumowanie meczu Widzew Łódź - Cracovia Kraków

Koniec meczu. Widzew Łódź zremisował z Cracovią Kraków 2:2
90'+4 Sernas strzelał z 30 metrów z rzutu wolnego, ale prosto w Cabaja.
90' Mecz potrwa 4 minuty dłużej. Dudzic strzelił bramkę po dośrodkowaniu z lewej strony boiska. Trzeba przyznać, że nie popisali się w tej sytuacji obrońcy Widzewa.
89' 2:2... Bartłomiej Dudzic strzelcem bramki.
Budka zamknął dośrodkowanie Dudu z lewej strony.
83' GOOOL! ADRIAN BUDKA 2:1!
83' Szymanek wchodzi za Radowicza. Trener Kretek chce w ten sposób uzupełnić lukę po Ukahu.
81' Matusiak... i piłka przelatuje kilka metrów nad bramką, a napastnik Cracovii leży w polu karnym. W odpowiedzi strzał Sernasa i rzut rożny.
80' Rzut karny! Czerwona kartka dla Ukaha, strzelał będzie Matusiak...
77' Robak nie zdołał skierować piłki do siatki po uderzeniu głową. Z rogu dośrodkowywał Dudu.
75' Znów mocny strzał Radowicza sprzed pola karnego, ale Cabaj wybił na róg. Piłka leciała do bramki przy prawym słupku.
71' Strzał Radowicza sprzed pola karnego, ale piłka przelatuje pół metra obok bramki.
67' Od kilku minut przewagę ma Cracovia, ale nic z tego nie wynika.
63' Klich wchodzi w miejsce Łuczaka, a mecz się trochę ożywił. Groźną akcję przeprowadził Ntibazonkiza, ale strzelił niecelnie.
59' GOOOOOL!!! 1:1 Łukasz Broź zdobywa bramkę. Broź strzelił głową z 4 metrów po dośrodkowaniu Budki.
58' Żółte kartki dla Sernasa i Szeligi za przepychanki.
56' Widzewiacy mają problemy nawet z wyrzutami z autu - Ben Radhia podniósł nogę przy wyrzucie.
52' Świetna okazja dla Widzewa... Sernas podał na prawą stronę do Budki, ale ten trafił w bramkarza.
48' Groźny kontratak gości - podanie Ntibazonkizy do Matusiaka na róg wybił jednak Ukah.
46' Rozpoczęła się druga połowa meczu. Jedna zmiana w Widzewie - Budka wszedł za Ostrowskiego.
Koniec pierwszej połowy mecz Widzewa Łódź z Cracovią Kraków. Do przerwy prowadzą goście 1:0.
45' Pierwsza połowa potrwa 2 minuty dłużej.
42' Żółta kartka dla Polczaka, który sfaulował Dudu.
39' Sędzia powstrzymał wychodzącego na czystą pozycję Matusiaka, uznając że ten jest na spalonym.
38' Blisko zdobycia wyrównującej bramki był... Sasin. Piłka przeleciała niedaleko prawego słupka bramki Cracovii.
35' Kolejna dziwna interwencja Kanieckiego, który próbował łapać piłkę na linii pola karnego, ale w efekcie ją stracił i na koniec ratował się wybiciem na aut.
33' Dużo zamieszania przed polem karnym Cracovii, ale bez efektów. Po chwili żółta kartka Ben Radhii.
30' Kolejne dwa rogi Widzewiaków, ale dośrodkowania Dudu znów za mocne.
27' GOL! 0:1 Bartosz Ślusarski zakręcił Kanieckim - dwa razy go położył i umieścił piłkę w siatce przy krótkim słupku.
26' Bardzo dobra interwencja Kanieckiego. Bramkarz wybił na róg po strzale Ntibazonkizy.
24' Dobre podanie prostopadłe do Robaka, ale napastnik Widzewa na spalonym. Sędzia miał rację.
23' Druga niepewna interwencja Kanieckiego. Oby dalej było lepiej.
19' Dudu strzelał z wolnego z 35 metrów na wprost bramki... Piłka w trybunach. Zaczął padać grad.
18' Strzał Grzelczaka głową z 5 metrów z dużymi problemami obronił Cabaj.
16' I kolejne dośrodkowanie Dudu, tym razem z rzutu wolnego z lewej strony, ale żaden z Widzewiaków nie przeciął lotu piłki. Jak na razie Widzew najwięcej zagrożenia stwarza po stałych fragmentach gry, o grze w ataku Cracovii niewiele można powiedzieć.
12' Kolejny rzut rożny łodzian - dośrodkowanie Dudu, ale jeden z obrońców gości "zdjął" piłkę z głowy Ostrowskiego.
8' Szarpana gra, raz próbują gospodarze, raz goście, ale piłka jest daleko od pól karnych.

4' Niezła okazja Widzewiaków. Dwa razy z lewej strony dośrodkowywał Ostrowski - za pierwszym razem wybili obrońcy, za drugim Robak nie trafił przewrotką w piłkę.

2' Pierwszy rzut rożny dla łodzian, ale dośrodkowanie zbyt wysokie nawet jak dla Ukaha.
1' Rozpoczęło się spotkanie pomiędzy Widzewem Łódź a Cracovią Kraków.
19.55 Do rozpoczęcia meczu pozostało ok. 5 minut.