18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

V Noworoczny Turniej Siatkarzy Amatorów [ZDJĘCIA]

W dniu 07.01.2012 odbył się V Noworoczny Turniej Siatkarzy Amatorów, organizowany przez Klub Sympatyków Piłki Siatkowej. Jak co roku na parkiecie Szkoły Podstawowej nr 205 w Łodzi spotkały się zarówno zespoły seniorskie jak i młodzieżowe.

W zawodach młodzieżowych wystąpiły cztery zespoły uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 205 w Łodzi, które rywalizowały w turnieju mini siatkówki pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego p. Macieja Kasprzaka i p. Marcina Jędraszczyka.

W tym roku po raz pierwszy wystartowały także panie. Cztery drużyny z Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki oraz zespół z Drużbic. Zwycięzcą została drużyna Wyborowe, przed Cehini i TKKF Dzikusy II.

W turnieju panów tradycyjnie wystąpiło osiem drużyn, w tym zawodnicy z Płocka, Skierniewic, Drużbic i Opoczna, a także cztery zespoły Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Pierwsze miejsce zajął zespół z Płocka, przed Itaką Film i Volley Centrum.

Najbardziej wyróżniającą się zawodniczką całego turnieju została wybrana Magdalena Nowak z Cehini.

Wszyscy startujący otrzymali pamiątkowe koszulki, a najlepszym zespołom puchary wręczył Prezes Klubu Sympatyków Piłki Siatkowej Wojciech Ulatowski.

Podczas trwającego cały dzień turnieju rozegrany został też mecz finałowy Pucharu Łódzkiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Zdobywcą trofeum została drużyna Iskra, która pokonała 3:1 Piazzę Cafe.