TMRF Widzew Łódź - LKS II Rosanów 3:0

Kacper Krzeczewski, dem
TMRF Widzew Łódź - LKS II Rosanów
TMRF Widzew Łódź - LKS II Rosanów Kacper Krzeczewski
TMRF Widzew Łódź - LKS II Rosanów to spotkanie 7.kolejki łódzkiej B-Klasy zakończyło się wygraną drużyny Widzewa 3:0. Mecz rozegrano w Łodzi na bocznym boisku przy al. Piłsudskiego.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla TMRF Widzew. Widzewiacy wykorzystali nieporozumienie przyjezdnych i już w 3. minucie zdobyli gola. Do 30. minuty gra toczyła się przede wszystkim w środku pola. Choć widzewiacy grali lepiej, nie potrafili przełożyć swojej przewagi na boisku na podwyższenie wyniku. Wreszcie w 33. minucie bramkę zdobył Mateusz Kurak.

W drugiej połowie meczu, choć drużynie TMRF Widzew gra wyraźnie się nie układała, padła trzecia bramka. Widzewiacy zdobyli gola w zamieszaniu w polu karnym.

TMRF Widzew Łódź 3:0 (2:0) LKS II Rosanów