Ruch Chorzów - Widzew Łódź 0:3

Jacek Suliga
Dziś po godz. 12 w Chorzowie rozpoczął się sparingowy mecz zaprzyjaźnionych drużyn: Ruchu i Widzewa.

Po pierwszej połowie sparingu łodzianie wygrywali 2:0. Po przerwie strzelili jeszcze jedną bramkę. Przez całe spotkanie dominowali, a ich obrona grała bardzo dobrze.

Ostatecznie sparing zakończył się zwycięstwem widzewiaków 3:0.

Ruch Chorzów - Widzew Łódź 0:3 (0:2)
**
Bramki:

Grzeszczyk (37., 72.), Jarmuż (41.)
**Składy:

Ruch Chorzów:

I połowa: Pilarz - Nykiel, Paknys, Sadlok, Brzyski - Zając, Baran, Pulkowski (16. Lesik), Janoszka, Nowacki - Jezierski.
II połowa: Struski - Grzyb, Kieruzel, Sadlok, Szczypior, - Babiarz, Mizgajski, Flis, Balaz - Fabusz, Sobiech (68. Brzozowski).