Rolnik szuka żony 2 edycja. Uczestnicy z łódzkiego

Adam Tubilewicz
Rolnik szuka żony 2015. Wśród uczestników drugiej serii programu znalazło się aż troje mieszkańców regionu łódzkiego, w tym pierwsza w historii "Rolnika..." kobieta.

Rolnik szuka żony 2. Uczestnicy z łódzkiego

W wielkanocną niedzielę, 5 kwietnia w TVP 1 zobaczyliśmy pilotażowy odcinek nowej serii programu "Rolnik szuka żony".

W drugiej serii programu zobaczymy 10 bohaterów - 9 mężczyzn i jedną kobietę. W serii krótkich wizytówek każdy z uczestników zdradził widzom swoje pasje, marzenia, plany na przyszłość i wizję idealnej kobiety.

Aż troje uczestników mieszka na terenie województwa łódzkiego. To 36-letnia Ania - pierwsza w polskiej edycji programu kobieta, a także panowie: 49-letni Grzegorz i 31-letni Piotr.

1. Rolnik szuka żony 2: Anna.

Anna to pierwsza kobieta w historii polskiej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Anna ma 36 lat, wyższe wykształcenie i samodzielnie prowadzi ponad 20-hektarowe gospodarstwo, którego ważną częścią są zajmujące ponad trzy hektary, komercyjne łowiska z różnego rodzaju rybami. Jest osobą energiczną, przedsiębiorczą i pewną siebie, ale w głębi serca wciąż pozostaje krucha i wrażliwa. Gospodarstwo odziedziczyła po rodzicach, ale mieszkanie na wsi było także jej wyborem. Nigdy nie chciała żyć w mieście i każdą wizytę w nim przypłaca bólem głowy. W mężczyznach poszukuje tego nieuchwytnego „czegoś". Nie znosi natomiast lenistwa, nadużywania alkoholu i papierosów. Oceniając kandydata na męża będzie kierowała się przede wszystkim tym, jak układa się jego relacja z jej małym, 7-letnim synkiem. I choć chętnie będzie dzielić z kimś swój mały raj, to jednak niczego nie będzie robić na siłę.

Opublikowany przezFacebook

2. Rolnik szuka żony 2: Janusz.

Janusz ma 47 lat, jest kawalerem i od 23 lat pracuje na roli. Obecnie prowadzi 66-hektarowe gospodarstwo w województwie lubelskim specjalizujące się w hodowli warzyw. W wolnych chwilach czyta książki i biega. Uważa się za mężczyznę ambitnego i pracowitego. Jako wierny widz pierwszej edycji programu zdaje sobie sprawę, że znalezienie idealnej kobiety nie jest sprawą łatwą, ale wierzy, że szczęście uśmiechnie się do niego. W kobiecie ceni zarówno wygląd, jak i cechy charakteru. Powinna mieć w sobie „to coś”, by przyciągnąć jego uwagę, ale wcale nie musi być najpiękniejsza. Ważne jest, by go szanowała i akceptowała. W zamian, pan Janusz gotów jest zrobić wiele, by dostosować się do wymagań swojej ukochanej. Z pewnością zainteresuje się kobietą, która ma jakieś cele i marzenia. Jak sam mówi, nie chce sprzątaczki, bo po sobie sprząta sam.

Opublikowany przezFacebook

3. Rolnik szuka żony 2: Piotr.

Kolejnym kawalerem w drugiej edycji programu jest 31-letni Piotr. Ten rolnik z wykształcenia, urodzenia i zamiłowania obecnie gospodarzy na 10 hektarowym gospodarstwie w województwie łódzkim, na którym uprawia zboża (pszenica, pszenżyto, kukurydza) oraz hoduje zwierzęta – kury, świnie i krowy. Do udziału w programie zachęcili go mieszkający w mieście brat i bratowa, którzy uważają, że dla Piotra nadszedł już czas na ustatkowanie się i założenie rodziny. Sam mężczyzna również chciałby spotkać w końcu kogoś „konkretnego”, kogoś, z kim mógłby razem coś stworzyć. Od swojej wybranki oczekuje bardzo niewiele: zapachu ciasta na koniec dnia pracy, opieki nad domem czy żeby czasem po prostu przyszła i popatrzyła jak pracuje. Swojej wybrance oferuje miłość, domowe ciepło i własnoręcznie ugotowany posiłek.

Opublikowany przezFacebook

Poznaj kolejnych kandydatów/uczestników...

4. Rolnik szuka żony 2: Eugeniusz.

Eugeniusz ma 75 lat, co czyni go najstarszym uczestnikiem wszystkich kiedykolwiek emitowanych wersji programu „Rolnik szuka żony”. Mimo to formy, energii i wigoru mogłoby mu pozazdrościć wielu młodszych mężczyzn. Kiedyś był jednym z największych hodowców owiec w swojej okolicy, jednak dziś większość swojego gospodarstwa w woj. mazowieckim Eugeniusz oddał najstarszemu synowi (z którego matką rozstał się po 15-letnim małżeństwie), samemu zadowalając się 15 hektarami, małą hodowlą owiec, niedużym ogrodem warzywnym, kilkoma stawami rybnymi i niewielkim gospodarstwem agroturystycznym. Jest człowiekiem towarzyskim i często gości u siebie znajomych, lubi też dalekie podróże.Typ społecznika – w swojej karierze pełnił m.in. funkcję wójta, udzielał się też w wielu związkach branżowych. W programie poszukuje kobiety wysportowanej, aktywnej, szczerej i atrakcyjnej. Ważne też żeby lubiła dalekie podróże i szczere rozmowy.

Opublikowany przezFacebook

5. Rolnik szuka żony 2: Rafał

26 letni Rafał jest najmłodszym uczestnikiem tej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Pomimo niezbyt zaawansowanego wieku mężczyzna może pochwalić się niebagatelną listą osiągnięć. Jest absolwentem inżynierii chemicznej i procesowej na Politechnice Poznańskiej, ma też na koncie podyplomowe studia z analizy ekonomicznej i kontrolingu. Bardzo dobrze włada językiem niemieckim. Ma również smykałkę do mechaniki samochodowej, a motoryzacja jest jego wielką pasją.Razem z rodzicami prowadzi 120 hektarowe gospodarstwo w województwie lubuskim. Rafał szuka dziewczyny z wartościami. Takiej, której nie będzie zależało na „lansie”, imprezowaniu, czy „pokazywaniu się”. Chciałby aby, spokojna, mądra i – co najważniejsze – żeby była między nimi chemia. Nie ma nic przeciwko temu, by miała własną pracę, ale chciałby aby odnalazła się w jego gospodarstwie i pomagała przy nim, bo żadna praca nie da tyle satysfakcji i korzyści co praca na swoim.

Opublikowany przezFacebook

6. Rolnik szuka żony 2: Robert

32-letni Robert jest kawalerem, ma wykształcenie wyższe i prowadzi supernowoczesne, 50 hektarowe gospodarstwo z rozbudowanym parkiem maszynowym i w pełni zmechanizowanymi oborami. Dodatkowo zatrudnia też pracowników, co daje mu mnóstwo czasu na rozwijanie zainteresowań takich, jak jazda konna (ma własnego wierzchowca), narciarstwo czy podróże. Jego główną pasją pozostaje jednak rolnictwo. Być może to stanowi źródło jego sukcesów.Teraz mężczyzna marzy o rodzinie i domu pełnym dzieci. Decyzję o zgłoszeniu się do programu Robert podjął pod wrażeniem pierwszej edycji, której uczestnicy zmagali się z tymi samymi problemami i stereotypami, co on. Uważa, że u kobiety kluczowe są cechy charakteru, wspólne zainteresowania i tematy do rozmowy, wygląd zaś traktuje jako sprawę drugorzędną. Interesuje go ktoś, kto byłby jego przyjaciółką i partnerką.

Opublikowany przezFacebook

Poznaj kolejnych kandydatów/uczestników...

7. Rolnik szuka żony 2: Adrian

Adrian ma 33 lata i prowadzi prawie stuhektarowe gospodarstwo na północnym zachodzie Polski. To gospodarstwo jest w jego rodzinie od wielu pokoleń, a on chce zostawić je swoim dzieciom większe, lepsze i bogatsze. Lubi wycieczki i jazdę konną, wciąż brakuje mu jednak kogoś, z kim mógłby poukładać sobie życie dzieląc codzienne obowiązki i przyjemności. Swój udział w programie traktuje bardzo poważnie. Jak sam mówi, nie szuka już przygód – bo tych przeżył w swoim życiu dosyć – tylko czegoś poważnego i z przyszłością.

Opublikowany przezFacebook

8. Rolnik szuka żony 2: Ignacy

Ignacy ma 53 lata, jest kawalerem i prowadzi 5-hektarowe gospodarstwo agroturystyczne na Podlasiu położone w malowniczym otoczeniu parku krajobrazowego. Specjalizuje się w hodowli byków, a większość jego ziemi zajmują łąki. W przyszłości planuje też stworzenie hodowli ślimaków. Jego gospodarstwo jest w pełni ekologiczne, co jest atrakcją dla wielu turystów. Nie poprzestaje jednak na samym rolnictwie – na co dzień pracuje również jako konserwator w poradni psychologiczno-pedagogicznej, a jego najnowszym projektem jest teatr, który samodzielnie buduje w swojej stodole. Ignacy swój udział w programie traktuje bardzo poważnie i szuka w nim nie przygody, ale partnerki na całe życie i matki swego syna. Chciałby poznać kobietę do 40 roku życia, która mogłaby zostać twarzą jego gospodarstwa agroturystycznego i wspomóc go w jego licznych przedsięwzięciach. Nie ukrywa również, że wygląd nie jest mu obojętny.

Opublikowany przezFacebook

9. Rolnik szuka żony 2: Grzegorz

Grzegorz ma 49 lat, jest kawalerem i mieszka wraz ze swoim 80-letnim ojcem w 14-hektarowym gospodarstwie, w województwie łódzkim. Specjalizuje się w hodowli bydła mlecznego, ale to tylko część jego zainteresowań – jest także prezesem klubu sportowego, zdolnym fotografem i zapalonym podróżnikiem, a w młodości był tancerzem łowickiego zespołu ludowego.Grzegorz czuje, że osiągnął już wiek, w którym mężczyzna powinien wreszcie znaleźć partnerkę na całe życie. Poszukuje kobiety umiarkowanej, spokojnej, z którą będzie mógł porozmawiać i się dogadać – takiej „do tańca i różańca”. Nie ma problemu, jeżeli będzie miała własną pracę. Co więcej, dla odpowiedniej kobiety mógłby nawet porzucić wieś i przeprowadzić się do miasta.

Opublikowany przezFacebook

Poznaj kolejnych kandydatów/uczestników...

Rolnik szuka żony 2: Grzesiek

Nasz kolejny uczestnik – 28-letni Grzesiek – sam o sobie mówi „Silny, nieco szorstki, potrafiący złowić rybę w strumieniu albo zapolować na lisa, a przy okazji kochający rodzinę i serwujący obiad własnej roboty” Brzmi nieźle, prawda? Dodajmy do tego, że Grzesiek ma wykształcenie wyższe i jest właścicielem ponad stuhektarowego gospodarstwa. Pomaga też swoim rodzicom w prowadzeniu firmy transportowej.Z programem wiąże poważne plany – chce znaleźć dzięki niemu kobietę, z którą spędzi resztę życia. U płci pięknej ceni zarówno wygląd jak i charakter, a dotychczasowe życiowe doświadczenia nauczyły go unikać kobiet zimnych i samolubnych. Chętnie czyta książki związane z samorozwojem, uprawia sport i regularnie ćwiczy na siłowni. Lubi też dobrze się ubrać, nie znosi za to prasowania.

Opublikowany przezFacebook

Czytaj więcej o programie...

Mają wszystko: dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie własnych pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im tylko partnerki – takiej, która zechce dzielić z nimi radości i smutki dnia codziennego.

Rolnik szuka żony 2 [2015 KANDYDACI / UCZESTNICY] - zwiastun odcinka pilotażowego:

Opublikowany przezFacebook

Kto dostanie się do finałowej piątki? O tym zadecydują telewidzowie! Zaprezentowani mężczyźni i kobieta będą później czekali na zgłoszenia zainteresowanych nimi pań i panów. Z najciekawszymi spotkają się w następnych odcinkach programu. Czy rolnikom uda się odnaleźć swoje wymarzone partnerki?

Rolnicy, którzy otrzymają najwięcej listów, zakwalifikują się do programu.

Rolnik szuka żony 2 [2015 KANDYDACI / UCZESTNICY]. Odcinek świąteczny. Będzie rolniczka Ania!

"Rolnik szuka żony", to program TVP oparty na międzynarodowym formacie - Farmer Wants a Wife nadawanym w ponad 30 krajach. W programie zobaczymy 10 kandydatów kandydatów. Nie brakuje im pieniędzy, prowadzą gospodarstwa, a do pełni szczęścia brakuje im tylko miłości. Program "Rolnik szuka żony" pomoże im tą miłość odnaleźć. ROLNIK SZUKA ŻONY - PROGRAM TVP

Program "Rolnik szuka żony" to międzynarodowy hit, po raz pierwszy wyemitowany w Wielkiej Brytanii w 2001 roku. Dzięki programowi "Rolnik szuka żony" na całym świecie świętowano ponad 70 ślubów oraz narodziny 100 dzieci. Protoplastą programu było reality show -"Bauer sucht Bäuerin" emitowany w Szwajcarii w roku 1983. Najnowsza wersja programu odniosła ogromny sukces, a teraz dotarła także do Polski w 2014 - i czieszym się olbrzymim zainteresowaniem telewidzów. A bohaterowie - rolnicy stali się wręcz w mediach celebrytami.

Czy "Rolnik szuka żony" seria 2 osiągnie sukces równie duży jak w poprzednim roku? Przekonamy się wkrótce!

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie