MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Nagrody Invest Cuffs rozdane. Do kogo trafił tytuł Fintech Roku 2023?

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Nagrody Invest Cuffs są najważniejszymi wyróżnieniami branżowymi w naszym kraju
Nagrody Invest Cuffs są najważniejszymi wyróżnieniami branżowymi w naszym kraju fot. materiały prasowe Invest Cuffs
W Krakowie odbyła się jubileuszowa gala Invest Cuffs, największego w Europie kongresu zrzeszającego branże rynku inwestycyjnego, podczas której przyznano m.in. tytuł najlepszego fintechu 2023 roku. Nagroda trafiła do polskiej aplikacji finansowej mPay, wygrywając w głosowaniu społeczności inwestorów, którzy oddali łącznie 138 tysięcy głosów.

mPay uhonorowany nagrodą Invest Cuffs dla Fintechu Roku 2023

Nagrody Invest Cuffs są najważniejszymi wyróżnieniami branżowymi w naszym kraju. Podczas uroczystej gali w krakowskim centrum kongresowym ICE Kraków docenione i uhonorowane zostały przedsiębiorstwa, które w największym stopniu wpływają na polski rynek inwestycyjny. mPay w pokonanym polu pozostawił m.in. tak uznane marki jak BLIK, AllegroPay czy Alior Pay.

- Ta nagroda jest efektem pracy całego zespołu mPay, nie tylko zarządu. To oni wprowadzają kolejne usługi, dzięki którym aplikacja stale dociera do nowych użytkowników. Jak stałem pierwszy raz na tej scenie, to było ich 750 tys., teraz jest ich 1,5 mln. Poza aplikacją dynamicznie rozwijamy ścieżkę B2B np. rozpoczynamy współprace z Giełdą Papierów Wartościowych, a to jest dowodem na to, że możemy świadczyć profesjonalne usługi również dla biznesu. Mamy nadzieję, że nasz rozwój w tym sektorze docenią inwestorzy. Wygrana jest potwierdzeniem, że mPay może śmiało konkurować z największymi instytucjami finansowymi w Polsce – powiedział Andrzej Basiak, CEO mPay S.A.

mPay rozwija się w kierunku superaplikacji

Aplikacja mPay rozwija się w dynamicznym tempie, już teraz z jej usług korzysta 1.5 mln użytkowników. Krokiem milowym w dynamicznym rozwoju w kierunku superaplikacji będzie - już niebawem - wprowadzenie karty debetowej, dzięki której użytkownicy swobodnie skorzystają ze środków zgromadzonych w aplikacji poza jej środowiskiem. Oprócz tego, mPay oferuje już od kilkunastu lat przekazy środków między użytkownikami oraz płatności w segmencie transportowo-turystycznym, np. za bilety komunikacji miejskiej w ponad 130 miastach, kolejowe – krajowe i regionalne, przejazdy autostradami czy parkowanie w 90 polskich miastach. Aplikacja pomaga również użytkownikom w codziennych czynnościach finansowych takich jak opłacenie rachunków jednym kliknięciem lub doładowanie telefonu. To także platforma pożyczkowa oraz ubezpieczeniowa.

Od ubiegłego roku spółka jest aktywna także w segmencie B2B, podpisując umowy z klientami zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. mPay współpracuje m.in. z podmiotami technologicznymi oferującymi usługi do obsługi księgowej szkół, przedszkoli i żłobków, jak również innymi regulowanymi podmiotami z innych krajów, w tym m.in. amerykańską spółką US Money Express zajmującą się szybkimi przekazami środków pieniężnych z USA do Polski, czy brytyjskim Easysend - pod kątem szybkich przekazów z Wielkiej Brytanii do naszego kraju.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Inflacja będzie rosnąć, nawet do 6 proc.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Nagrody Invest Cuffs rozdane. Do kogo trafił tytuł Fintech Roku 2023? - Nasze Miasto

Wróć na lodz.naszemiasto.pl Nasze Miasto