Mecz Widzew - Kmita Zabierzów 2:0 (koniec spotkania)

O godz. 19:10 rozpoczął się mecz Widzewa z Kmitą Zabierzów. Łodzianie wygrali 2:0.

Bezpośrednią relację z tego spotkania przeprowadził portal MM Moje Miasto Łódź. W relacji korzystaliśmy ze specjalnej aplikacji MoDO (wiecej o MoDO --> przeczytaj i ściągnij ją na komórkę).

Aby odświęzyć stronę wciśnij F5.

Widzew Łódź - Kmita Zabierzów

2:0 (1:0)

Bramki: 28' Robak, 79' Stawarczyk (Widzew)

Widzew: Mielcarz - Broź, Ukah, Stawarczyk, Lisowski - Budka( 90. Bednar) , Juszkiewicz, Panka, Masłowski (66. Mierzejewski) - Robak, Oziębała (77. Napoleoni)

Kmita: Różalski - Makuch, Paknys, Cios, Powroźnik - Romuzga, Bębenek, (77. Szwajdych) Gawęcki, Wasilewski (69. Bagnicki) , Fabianowski, Kościukiewicz (69. Cebula)

Kartki żółte: Broź, Lisowski (Widzew) - Bębenek, Kościukiewicz (Kmita)

0' - Do rozpoczęcia spotkania pozostało jeszcze kilka minut. Nadal widać kolejki przed wejściem na stadion.
1' - Pierwsza minuta spotkania.

5' - Oziębała groźnie uderzał, jednak niecelnie.

8' - Widoczna przewaga łodzian, którzy zdominowali całe boisko.

12' - Robak uprzedzony przez bramkarza Kmity, Różalskiego.

14' - Dwa rzuty rożne dla WIdzewa, jednak bez większego powodzenia pod bramką gości.
20' - Kolejny rzut rożny dla Widzewa. Po uderzeniu Stawarczyka obrońcy gości wykopują piłkę w pole.
23' - Żółta kartka dla Bębenka za odepchnięcie Lisowskiego.

25' - Kolejna żółta kartka dla zawodnika Kmity, tym razem ukarany zostaje Kościukiewicz.

27' - Akcja Wasilewskiego, jednak Mielcarz pewnie chwyta piłkę.

28' - GOOOL dla Widzewa. Zdobywcą bramki Marcin Robak
34' - Rzut rożny dla Widzewa. Nogą uderzał Stawarczyk jednak nikt nie zamknął akcji.
36' - Pierwszy rzut rożny dla Kmity.

40' - Nieporozumienie Makucha i bramkarza Kmity, o mały włos akcja zakończyła by się samobójem.

42' - Juszkiewicz do oziębały, ten trafia w poprzeczkę.
44' - Robak kolejny raz do Oziębały. Tym razem lepszy bramkarz Kmity.
45' - Koniec pierwszej połowy, w której dominowała drużyna Widzewa.
46' - Początek drugiej połowy. Nie widać zmian w żądnej z drużyn.
50' - Pierwsze minuty drugiej połowy nieciekawe. Walka w środku boiska.
52' - Lekka przewaga Kmity zabierzów. Po rzucie rożny i uderzeniu Gawęckiego zagrozili bramce Widzewa.

54' - Kolejna groźna akcja Kmity. Po uderzeniu Makucha Mielcarz z trudem obronił.

61' - Żółta kartka dla Brozia.

63' - Po okresie przewagi Kmity zaatakował Widzew. Po akcji Oziębały uderzał niecelnie Budka.

66' - Zmiana w Widzewie. Mierzejewski za Masłowskiego.

69' - Podwójna zmiana w Kmicie. Za Kuścikiewicza Cebula, za Wasilewskiego Bagnicki.

70' - Wysoko nad bramką uderza Gawęcki.
73' - Uderzenie Lisowskiego nad bramką.

76' - Dobra akcja Robaka, podanie do Mierzejewskiego, ale te zbyt długo bawił się z piłką.

77' - Zmiana w Widzewie, na boisku, za Oziębałę pojawił się Napoleoni. Zmiana w Kmicie, w miejsce Bębenka Szwajdych.
78' - Strzał Mierzejewskiego z 16 metrów, z trudem broni bramkarz Kmity.

79' - GOOOOL! Po rzucie rożnym drugą bramkę dla Widzewa strzela Stawarczyk.
81' - Uderzenie Ukaha z 35 metrów :).

84' - Centra na pole karne widzewa. Bagnicki z siedmiu metrów ponad bramką.

89' - Żółtą kartką ukarany Lisowski.

90' -Ostatnia zmiana w Widzewie. Za Budkę na boisku pojawia się Bednar.

93' - Koniec spotkania. Po przewadze Widzewa w pierwszej połowie i wyrównanej grze w drugiej łodzianie wygrywają 2:0.

Relację przeprowadził: Jacek Suliga, obsługa techniczna: Marcin Bałczewski.