ŁKS Łódź vs GKS Bełchatów (relacja minuta po minucie)

Logo GKS Bełchatów
Logo GKS Bełchatów GKS Bełchatów
Piłkarze ŁKS-u Łódź zremisowali z GKS-em Bełchatów 1:1. Zapraszamy do zapoznania się z relacją jaką na żywo przeprowadziliśmy z tego meczu.
Puchar Euro 2012 już w poniedziałek w Łodzi

Piłkarze ŁKS-u Łódź podejmują dzisiaj (3 maja) GKS Bełchatów. Dla gospodarzy to spotkanie o być albo nie być w przyszłym sezonie T-Mobile Ekstraklasy. Goście co prawda nie są jeszcze pewni utrzymania, ale w odróżnieniu od ełkaesiaków , aby to osiągnąć, wygrywać nie muszą.

W jesiennym spotkaniu tych drużyn GKS wygrał bez problemu 3:0. Bramki zdobyli wtedy Paweł Buzała, Miroslav Bożok i Grzegorz Baran z karnego. Jak będzie dzisiaj? Czy znów celnie strzelać będą tylko gospodarze? Jednego możemy być pewni - jeśli ŁKS nie wygra, straci szanse na utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zapraszamy do śledzenia **relacji na żywo ze spotkania

ŁKS Łódź

- GKS Bełchatów**.

ŁKS Łódź - GKS Bełchatów

(Wynik końcowy)

1 : 1 (1:1)

Bramki: 0:1 D. Nowak (10. min.) 1:1 M. Saganowski (29. min.)

P. Velimirović - A. Gieraga, M. Łabędzki (89. O. Laizans), S. Gancarczyk, R. Gercaliu, W. Łobodziński (89. P. Sasin), A. Łukasiewicz, M. Iwański, G. Bonin, M. Saganowski, R. Kujawa (71. P. Kita)
Ł. Sapela - F. Modelski, M. Szmatiuk, M. Wilusz, J. Popek, T. Wróbel, G. Baran, D. Nowak (90. P. Buzała), M. Mak (61. K. Wacławczyk), G. Fonfara, M. Żewłakow (90. D. Zbozień)

** Żółte kartki:** Łabędzki, Gancarczyk (ŁKS)

Strona wymaga odświeżania - odśwież

Koniec meczu. ŁKS Łódź zremisował z GKS-em Bełchatów 1:1. Dla łodzian to koniec marzeń o zapewnieniu sobie utrzymania. Wkrótce także foto- oraz wideorelacja z dopingu kibiców, a także pomeczowe wypowiedzi.
90'+4 Paweł Buzała zmienia Nowaka.
90'+2 Damian Zbozień wchodzi za Żewłakowa.
90' Sędzia dolicza jeszcze trzy minuty. Czy w tym czasie coś się zmieni? I czy da to coś łodzianom? W Gdańsku ciągle 1:0 dla Lechii.
89' Sasin za Łobodzińskiego, Lajzans za Łabędzkiego. Czemu dopiero teraz ta zmiana?
86' Wróbel w ostatniej chwili uprzedzony przez Gancarczyka. Skrzydłowy GKS-u wychodził sam na sam z z Velimiroviciem. Do wejścia przygotowani Paweł Sasin i Olegs Laizans.
82' Łukasiewicz trafia w poprzeczkę! Ełkaesiacy od kilku minut prowadzą grę zdecydowanie, ale brakuje im klarownych sytuacji.
77' Gancarczyk z wolnego trafia wprost w Sapelę. W Gdańsku Lechia cały czas prowadzi z Legią 1:0.
71' Zmiana w ŁKS-ie - Przemysław Kita zmienia Kujawę. Czy młody napastnik okaże się lekiem na nieskuteczność?
70' Ogromne zamieszanie w polu karnym gości, piłka ląduje w siatce, ale sędzie odgwizduje spalonego. Kibice ŁKS-u odpalili race w tworząc biało-czerwono-białe barwy z dymu.
65' Rzut wolny pośredni dla ŁKS-u z ok. 13 metrów - Iwański sprytnie uderzył po długim rogu, ale Sapela był czujny.
63' Kibice na Galerze wywiesili sektorówkę: "Cisza, spokój - Ruch Ultras nie żyje Wasze Marzenia Puszczamy z dymem" - Pierwsza część jest czarna, druga (pogrubiona tutaj) czerwona.
61' Kamil Wacławczyk wchodzi w miejsce Maka.
58' Rzut wolny dla łodzian niemal na wprost z ok. 25 metrów. Strzela Iwański, ale nieznacznie nad poprzeczką. Szykuje się zmiana w GKS-ie.
56' Kujawa z ponad 20 metrów strzela, Sapela odbija piłkę przed siebie, ale udaje mu się ją jeszcze złapać i uprzedzić Łobodzińskiego.
50' Iwański wrzuca z rożnego, Sapela wypuszcza piłkę z rąk, ale żaden z ełkaesiaków nie zdążył skutecznie zagrać.
48' Akcję łodzian prawą stroną kończy mocnym strzałem Gieraga. Piłka przeleciała jednak wyyyyysoko nad poprzeczką.
46' O godzinie 19.05 rozpoczęła się druga połowa spotkania. Na razie bez zmian. W Gdańsku natomiast do przerwy Lechia prowadziła 1:0.
Trwa przerwa

Przepraszamy, ale mieliśmy problemy techniczne. Obecnie mamy przerwę, a jeśli chodzi, o to, co działo się, kiedy straciliśmy połączenie, to:

Od 29. minuty mamy remis. Bramkę dla ŁKS-u zdobył Saganowski, który głową skierował piłkę do siatki. Dośrodkowywał Maciej Iwański. Łodzianie cały czas mają przewagę i co kilka minut groźnie wrzucają futbolówkę w pole karne gości, ale kolejnych goli na razie nie było. Bełchatowianie przeprowadzili tylko jedną groźną akcję - Nowak znów urwał się obrońcom, ale na 18. metrze od bramki gospodarzy zderzył się z Łabędzkim. Sędzia odgwizdał faul obrońcy i pokazał ełkaesiakowi żółtą kartkę. Rywale domagali się czerwonej, tłumacząc, że Nowak wychodził na czystą pozycję. W doliczonym czasie gry żółty kartonik obejrzał jeszcze Gancarczyk, który za pretensje do arbitra mógł po chwili otrzymać drugie takie upomnienie. Skończyło się tylko na słownym pouczeniu.
22' Łobodziński dobrze łamie z prawej strony do środka i strzela z 17 metrów, ale źle trafił w piłkę. Uderzenie zablokowane.
19' Kocioł w polu bramkowym GKS-u! Sapela broni strzał z ok. 3 metrów i ratuje drużynę od utraty gola.
18' Gramy dalej.
16' Mecz... wstrzymany. Kibice GKS-u odpalili race dymne w zielonym kolorze i spowili dymem pole karne łodzian.
15' Gieraga ponownie daleko wrzuca, znów małe zamieszanie w polu karnym gości, a łodzianie nawet domagają się karnego. Kończy się tylko na wybiciu piłki.
Nowak strzelił lobując Velimirovicia z kilku metrów. W tej sytuacji fatalnie zachował się Łabędzki, który najpierw nieskutecznie przerywał akcję głową, a później dał się lekko przepchnąć i wyprzedzić Nowakowi.
10' GOL! 0:1 Dawid Nowak
5' Seria błędów obrońców GKS-u. Piłkę na prawej stronie przejął Łobodziński, dośrodkował do Saganowskiego, ale ten nie trafił czysto w piłkę. Kończy się na rzucie rożnym, po którym z 35 metrów huknął Gancarczyk - pomylił się niewiele.
3' Gieraga wrzuca z autu za środek pola karnego, mały kocioł przed bramką GKS-u. Wyjaśnia Sapela, łapiąc piłkę.
1' Dwie minuty po 18 rozpoczęło się spotkanie. W miarę możliwości będzie też informować o wyniku spotkania Lechii Gdańsk z Legią Warszawa.
Godzina 18.00 - Jesteśmy już po odśpiewaniu Hymnu. Za chwilę sędzia Sebastian Jarzębak da sygnał do rozpoczęcia meczu.
Godzina 17.53 - Do rozpoczęcia spotkania pozostało już tylko kilka minut. Przed spotkaniem zostanie odśpiewany Hymn Polski z okazji 221. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Godzina 17.20 - Kibice GKS-u są już na trybunie i bardzo gorąco powitali swoich graczy, którzy wyszli na rozgrzewkę.
Godzina 17.15 - Jesteśmy już na stadionie. Piłkarze jeszcze nie wyszli nad przedmeczową rozgrzewkę. Za chwilę podamy pierwsze składy obu drużyn.
Godzina 13.00 - Do rozpoczęcia meczu pozostało 5 godzin. Jakim wynikiem zakończy się to spotkanie? Piszcie swoje typy w komentarzach poniżej. Przypominamy też, że w jesiennym meczu tych drużyn ŁKS przegrał 0:3.