ŁKS Łódź - Flota Świnoujście (relacja minuta po minucie)

yakris (archiwum mmlodz.pl)
Piłkarze ŁKS-u Łódź przegrali z Flotą Świnoujście. Zapraszamy do zobaczenia relacji jaką na żywo przeprowadziliśmy z tego meczu.

Przypomnij sobie jak wyglądał jesienny mecz ŁKS-u z Flotą

Piłkarzom ŁKS-u Łódź pozostał już tylko jeden mecz w I lidze. Podopieczni Andrzeja Pyrdoła zagrają dzisiaj (11 czerwca) z Flotą Świnoujście, później rozjadą się na wakacje, a po nich powrócą do Ekstraklasy. Ostatnim warunkiem do spełnienia jest przyznanie licencji.

Dzisiaj jednak i dla piłkarzy i dla kibiców jest to najmniej ważne - kończący mecz z Flotą jest połączony z Wielką Fetą z okazji awansu. Jesienne spotkanie obu drużyn zakończyło się remisem 1:1. Bramki zdobyli wówczas Artur Gieraga dla łodzian i Ensar Arifovic dla świnoujścian. Czy dzisiaj piłkarze ŁKS-u udanie zakończą sezon i zwycięstwem uczczą awans? Zapraszamy do śledzenia **relacji na żywo ze spotkania

ŁKS Łódź

- Flota Świnoujście**.

ŁKS Łódź - Flota Świnoujście
(Koniec meczu)
1 : 5  (0:2)
Bramki: 0:1 E. Arifovic (11. min.) 0:2 Ch. Nwaogu (30. min.) 1:2 B. Romańczuk (58. min.) 1:3 Ch. Nwaogu (74. min., karny) 1:4 R. Pruchnik (81. min.) 1:5 Ch. Nwaogu (90. min.)

B. Wyparło - A. Gieraga (82. D. Seweryn), P. Klepczarek, M. Łabędzki, A. Woźniczka (46. M. Kaczmarek), M. Bykowski, K. Mączyński, D. Kłus, M. Smoliński (89. P. Kubicki), B. Romańczuk, M. Mięciel
K. Żukowski - P. Tomasik, I. Udarevic, S. Mazurkiewicz, B. Niedziela, M. Niewiada, R. Pruchnik (82. K. Bodziony), T. Ostalczyk (53. T. Falasiewicz), D. Krajanowski, E. Arifovic (78. D. Misan), Ch. Nwaogu

Żółte kartki: Klepczarek (ŁKS) Mazurkiewicz (Flota)

Strona wymaga odświeżania - odśwież

Koniec meczu. ŁKS Łódź przegrał z Flotą Świnoujście. Do obejrzenia materiału wideo z dopingu, przeczytania pomeczowych wypowiedzi i zobaczenia fotorelacji z fety zapraszamy później.
90'+4 1:5. Charles Nwaogu po raz trzeci pokonał Wyparłę. Tym razem wykończył dośrodkowanie z prawej strony.
90' Sędzia dolicza jeszcze 4 minuty.
89' Schodzi Smoliński, wchodzi Patryk Kubicki.
86' Mączyński z rzutu wolnego z ok. 25 metrów wprost w Żukowskiego.
82' Damian Seweryn za Artura Gieragę
81' 1:4 Radosław Pruchnik zdobywa bramkę głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego
80' Kłus zatrzymuje niebezpieczną szarżę Nwaogu.
78' Damian Misan wchodzi za Arifovića
76' Żółta kartka dla Mazurkiewicza
74' 1:3. Nwaogu strzela w prawy róg bramki. Wyparło nawet nie drgnął.
73' Rzut karny dla Floty! Faulowany był chyba Arifović w dużym zamieszaniu po rzucie rożnym.
71' Sytuacja bliźniacza do tej, po której łodzianie zdobyli bramkę - znów dośrodkowanie Romańczuka z prawej strony sprzed pola karnego, ale tym razem piłka trafia w głową Kłusa i przelatuje obok słupka.
70' Na dzisiejszym meczu jest komplet publiczności - 7000 widzów.
68' Kontra Floty, Nwaogu trafia w boczną siatkę.
64' Smoliński świetnie zabrał się z piłką prawą stroną i wrzucił w pole karne. Strzał Mięciela z trudnej pozycji, piłka w rękach Żukowskiego.
62' Żukowski leży na murawie. Opatrują go masażyści.
Romańczuk zdobył gola po... dośrodkowaniu z rzutu wolnego z prawej strony pola karnego. Nikt nie przeciął lotu piłki i ta wpadła do siatki obok zdezorientowanego Żukowskiego.
58' Ledwo gości wznowili grę, a już mogło być 2:2. Bykowski nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem.
58' GOOOL! Bartosz Romańczuk! 1:2
56' Świetne prostopadłe podanie Mięciela do Kłusa, pomocnik ŁKS-u wpada w pole karne i nieskutecznie trafia w piłkę. Kłus domagał się jeszcze rzutu karnego.
53' Z boiska schodzi Tomasz Ostalczyk, były zawodnik ŁKS-u, a w jego miejsce pojawia się Damian Falisiewicz.
51' W jednym ze starć ucierpiał Dariusz Kłus. Pomocnik ŁKS-u doznał urazu śródstopia, jednak zaraz wróci do gry.
49' Świetne dośrodkowanie z prawej strony Mączyńskiego, ale Romańczuk na spalonym, choć i tak piłka po jego strzale przeleciała obok słupka.
46' Rozpoczęła się druga połowa meczu. Marcin Kaczmarek zmienił Adriana Woźniczkę.
Do przerwy Flota Świnoujście prowadzi z ŁKS-em Łódź 2:0.
45' Pierwsza połowa potrwa o minutę dłużej. Czy doczekamy się kontaktowej bramki dla łodzian?
39' Kłus przewraca się w polu karnym Floty. Sędzia liniowy pokazuje, jednak że to Ełkaesiak faulował.
36' Świetne prostopadłe podanie do Mięciela. "Miętowy" uprzedza bramkarza, lobuje, ale... piłka odkręca się od bramki i przelatuje kilka centymetrów obok słupka.
35' I znów niebezpiecznie przed łódzką bramką. Tym razem jeden ze świnoujścian nie zdążył zamknąć dośrodkowania.
Charles Nwaogu strzelił kuriozalną bramkę, wykorzystując błąd obrońców ŁKS-u. Najlepszy strzelec I ligi ostatecznie wbiegł z piłką do pustej bramki, a po tym wykonał serię efektownych fikołków i salto.
30' 0:2 Nwaogu
29' Długi, pozycyjny atak ŁKS-u strzałem kończy Łabędzki. Piłka przeleciała daleko obok bramki.
22' Do akcji bardzo dobrze podłączył się Adrian Woźniczka, dośrodkował sprzed linii końcowej do Bykowskiego. Ten jednak nie skontrował lotu piłki i uderzył ją daleko obok bramki.
19' Kolejna niezła akcja Floty. Tym razem Arifović uderzał z lewej strony, ale zbyt lekko i Bodzio W. pewnie złapał futbolówkę.
15' Kłus strzelał z główki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale piłka przeleciała nad poprzeczką.
Nwaogu świetnie wyłożył piłkę do Arifovica, a były zawodnik ŁKS-u zachował w tej sytuacji ogromny spokój i podcinką strzelił nad Wyparłą. Piłka wpadła pod poprzeczkę w "okienko" bramki łodzian.
11' Ensar Arifovic i 0:1.
9' Groźne dośrodkowanie Kłusa z prawej strony, ale Bykowski nie doszedł do piłki. Na trybunach trwa gorący i głośny doping, na boisku na razie spokojna gra.
6' Pierwszy rzut rożny dla Floty, ale Ełkaesiacy wyjaśnili sytuację.
1' I punktualnie o godzinie 17 rozpoczęło się spotkanie pomiędzy ŁKS-em Łódź a Flotą Świnoujście.
Godzina 16.35 - Jesteśmy już na stadionie. Za chwilę podamy składy obu zespołów.
Godzina 15.55 - Mecz rozpocznie się o godzinie 17. Cały czas na obiektach przy al. Unii 2 trwa Wielka Feta. Przed pierwszym gwizdkiem zapraszamy do przeczytania jak zapowiadaliśmy spotkanie ŁKS-u z Flotą.