ŁKS - Flota Świnoujście 1:1 - minuta po minucie

Dziś o godz. 19 na stadionie przy al. Unii rozpoczął się kolejny mecz 1 ligi piłki nożnej. Łódzki Klub Sportowy grał z Flotą Świnoujście.

Zapraszamy wszystkich do naszej relacji na żywo wzbogaconej zdjęciami wrzucanymi online. Wszystko to dzięki specjalnej aplikacji MoDO (więcej o MoDO - przeczytaj i ściągnij ją na komórkę).

Wkrótce także wideo i obszerniejsza foto relacja z meczu.

Aby odświeżyć stronę wciśnij F5.

ŁKS Łódź - Flota Świnoujście

1:1**(0:1)Bramki: 67' Gikiewicz - 6' Chifon**

ŁKS: Wyparło - Ognjanović, Adamski, Hajto, Klepczarek, Radzius (59. Nawrocik), Świątek, Wolański, Drumlak, Kujawa, Ostalczyk (33. Gikiewicz)

Flota: Prusak - Kubowicz, Jarun, Kret (64. Sojka), Niewiada, Nwaogu, Staniszewski, (73. Chrzanowski), Chifon (75. Skwara), Fechner, Mazurkiewicz, Krajanowski

Kartki żółte: Kubowicz, Krajanowski, Skwara, Sojka, Prusak (Flota)
Czerwona kartka: Nwaogu, Gołębiewski - zawodnik rezerwowy (Flota)

0' - Spotkanie rozpocznie się o godz. 19.
1' - Zaczęli...
6' - GOOOL! 1:0 dla Floty, prosta strata Ostalczyka i strzał Chifona.
14' - Wciąż przewaga gości, którzy za sprawą Chifona groźnie atakują bramkę Wyparły.
20' - Groźne akcje Floty. Najpierw Nwaogu obok słupka, chwilę potem sam na sam z Bodziem W. Bramkarz ŁKS broni.
21' - Ponownie Wyparło paradą chroni ŁKS od straty bramki!
24' - Czerwona kartka za uderzenie zawodnika Floty przez... Nwaogu. Świnoujście grać będzie w dziesiątkę.
40' - Niezły strzał Świątka broni bramkarz Floty.
44' - Na boisku rządzi Chifon, ŁKS z marnymi szansami na wyrównanie.
45'+2 - Koniec pierwszej połowy. Mimo, że Flota gra w dziesiątkę dominuje na boisku i gra o wiele lepiej od ŁKS.
46' - Początek drugiej połowy meczu.
48'- Wesołowski szaleje na ławce rezerwowych, ale nic nie zmienia w ustawieniu.
53' - Niespodziewany atak ŁKS, Gikiewicz z 14 metrów nad bramką.
59' - ŁKS wzmacnia atak, na boisku Nawrocik.
64' - Prusak za krótko wybija piłkę, ale Drumlak niecelnie.
67' - GOOOL! Zamieszanie pod bramką Floty. Próbował wybijać kilkakrotnie piłkę Prusak, ale dobitka Gikiewicza bezbłędna.
71' - Groźny strzał Chifona. Flota groźnie kontratakuje przez cały mecz.
74' - Gikiewicz z 5 metrów obok słupka.
79' - Kolejna akcja ŁKS. Centra Adamskiego i... ponownie Gikiewicz z bliska pudłuje.
88' - Oblężenie bramki Floty, jednak nadal 1:1
90+2' - Karny za faul na Narociku. Prusak ukarany żółtkiem, czerwona kartka dla rezerwowego Gołębiewskiego.
90+3' - Nie ma gola. Świątek wprost w bramkarza.
90+4' - Koniec meczu 1:1. ŁKS zremisował ten mecz na własne życzenie. Grali w 11 na 10 i mieli rzut karny.

Relację z meczu przeprowadza Jacek Suliga i Łukasz Bartczak. Obsługa techniczna Marcin Bałczewski.

Od redakcji: Przypominamy, że każdy z Was może zostać dziennikarzem obywatelskim serwisu MM Moje Miasto! Zachęcamy Was do zamieszczania artykułów oraz nadsyłania zdjęć z ciekawych wydarzeń i imprez. Piszcie też o tym, co Wam się podoba, a co Wam przeszkadza w naszym mieście. Spróbujcie swych sił w roli reporterów obywatelskich eMeMki! Pokażcie innym to, co dzieje się wokół Was. Pokażcie, czym żyje Miasto.