III Noworoczny Turniej Siatkarzy Amatorów

wojtulat
wojtulat
W dniu 09.01.2010 odbył się III Noworoczny Turniej Siatkarzy Amatorów, organizowany przez Klub Sympatyków Piłki Siatkowej oraz Szkołę Podstawową nr 205, w którym brało udział ponad 100 zawodników i zawodniczek.

W zawodach młodzieżowych wystąpiły cztery zespoły uczennic ze Szkoły Podstawowej nr 205 w Łodzi, które rywalizowały ze sobą w turnieju mini siatkówki pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego p. Agnieszki Krajewskiej i p. Marcina Jędraszczyka.
W turnieju seniorów starowało dziewięć zespołów, w tym pięć z Łódzkiej Amatorskiej Ligi. W zawodach wystąpiły ponadto drużyny z Poznania oraz z okolic Piotrkowa Trybunalskiego. Gościnnie zagrali także zawodnicy drużyny ŁKS Głusi. Zwycięzcą po raz drugi z rzędu został zespół ACERO Lamia ElmaRK, a drugie miejsce zajęła drużyna Cyrańscy Team. Na trzecim miejscu uplasowała się Iskra, w której wystąpiła na pozycji libero jedyna zawodniczka turnieju seniorów. Wszyscy startujący otrzymali pamiątkowe koszulki, najlepsze zespoły puchary, a pozostałe drużyny pamiątkowe statuetki.