Widzew Łódź - Ruch Chorzów 0:1 - minuta po minucie

Dziś o godz. 18:05 na stadionie przy al. Piłsudskiego rozpoczął się mecz przyjaźni. Na Widzew przyjechał Ruch Chorzów.

Zapraszamy wszystkich do naszej relacji z Pucharu Polski na żywo wzbogaconej zdjęciami wrzucanymi online. Wszystko to dzięki specjalnej aplikacji MoDO (więcej o MoDO - przeczytaj i ściągnij ją na komórkę).

Wkrótce także wideo i obszerniejsza foto relacja z meczu.

Aby odświeżyć stronę wciśnij F5.

Widzew Łódź - Ruch Chorzów

0:1**(0:0)**

Bramki: 79' Janoszka

Widzew: Mielcarz - Bieniuk, Bożkow, Madera, Panka (82. Piech), Broź, Grzelczak, Juszkiewicz, Oziębała (61. Sernas), Grzeszczyk, Robak

Ruch: Perdijić - Jakubowski, Stawarczyk, Grodzicki, Kieruzel, (84. Baran) Zając, (27. Feruga) Scherfchen, Pulkowski, Balaż, Janoszka, Niedzielan (46. Sobiech)

Kartki żółte: Kieruzel (Ruch)

0' - Mecz rozpocznie się o godz. 18:05. Po składzie Widzewa widać, że piłkarze podchodzą bardzo poważniej do meczu. W drużynie Ruchu trzech ex-Widzewiaków w pierwszym składzie: Zająć, Stawarczyk i Scherfchen.

1' - Zaczęli
10' - Dobre akcje po obu stronach - w Ruchu atakował Zając, w Widzewie Oziębała z Robakiem.
17' - Nadal gra w środku pola z kilkoma akcjami pod bramkami obu drużyn.
20' - Dwadzieścia minut za nami, a gra nadal jest szarpana. Z akcji nic nie wynika.
22' - Dobra akcja gości, ale Bożkow na posterunku.
27' - Z boiska schodzi kontuzjowany Zając, pojawia się Feruga. Na boisku niewiele, na trybunach goście bawią się wspólnie z gospodarzami.
32' - Dobra akcja Widzewa, Robak strzela z bliska, ale piłka po nodze obrońcy wychodzi na rzut rożny.
39' - Broź uderza z rzutu wolnego. Nikt nie dotyka piłki, a ta odbija się od poprzeczki.
41' - Po błędzie obrony gospodarzy Feruga mógł strzelić gola, ale niecelnie z 5 metrów.
45'+1 - Koniec pierwszej, dość słabej, połowy.
46' - Początek drugiej połowy meczu.
55' - Nudy na boisku, gdyby nie to, że mecz rozgrywany jest w ramach Pucharu Polski można by było sądzić, że drużyny zadowolone są z bezbramkowego remisu.
60' - Grzeszczyk na minimalnym spalonym.
68' - Bardzo słabe momenty spotkania. Zero akcji podbramkowych.
73' - Ładna akcja Grzelczaka, ale niecelnie. Chwilę później kontra w wykonaniu Grzeszczyka. Nadal 0:0

79' - GOOOL! 1:0 dla Ruchu, Janoszka ładnym uderzeniem z 17 metrów.

90' - Pulkowski uderzał na bramkę Mielcarza, w poprzeczkę.
90'+3 - Piech w idealnej sytuacji pudłuje. Koniec meczu, Widzew odpada z Pucharu Polski.

Relację z meczu przeprowadzai Jacek Suliga. Obsługa techniczna Marcin Bałczewski.

Od redakcji: Przypominamy, że każdy z Was może zostać dziennikarzem obywatelskim serwisu MM Moje Miasto! Zachęcamy Was do zamieszczania artykułów oraz nadsyłania zdjęć z ciekawych wydarzeń i imprez. Piszcie też o tym, co Wam się podoba, a co Wam przeszkadza w naszym mieście. Spróbujcie swych sił w roli reporterów obywatelskich eMeMki! Pokażcie innym to, co dzieje się wokół Was. Pokażcie, czym żyje Miasto.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?