Tak dopingowali kibice w meczu ŁKS-u Łódź z GKS-em Bełchatów [zdjęcia+wideo]

Piłkarze ŁKS-u Łódź zremisowali z GKS-em Bełchatów 1:1. Zobaczcie jak w tym meczu dopingowali kibice obu drużyn.
Zobacz jak relacjonowaliśmy na żywo mecz ŁKS-u Łódź z GKS-em Bełchatów

To nie był wesoły dzień dla kibiców ŁKS-u Łódź. Wczoraj (3 maja) ich ukochana drużyna zremisowała z GKS-em Bełchatów i straciła szanse na utrzymanie się w T-Mobile Ekstraklasie. Zeszłoroczna radość z awansu nie trwała więc długo.

Doping w meczu ŁKS-u z GKS-em trwał od samego początku. Na trybunach zjawiło się 2746 kibiców, w tym kilkuset gości, którzy głośno i ekspresyjnie dopingowali obie drużyny. Na początek z okazji 221. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja wszyscy wspólnie zaśpiewali Mazurka Dąbrowskiego.

Później było już głośno i kolorowo. Mecz nawet musiał zostać na chwilę przerwany, po tym jak fani GKS-u odpalili race, a dym w kolorze zielonym zakrył pole karne łodzian. W drugiej połowie swoją oprawę pokazali kibice ŁKS-u. Również nie obyło się bez rac, tym razem w barwach biało-czerwono-białych.