Porażka koszykarzy ŁKS-u w Dąbrowie Górniczej

Emilia Białecka *Emkanabe*
Koszykarze Łódzkiego Klubu Sportowego przegrali w Dąbrowie Górniczej z liderem rozgrywek I ligi - MKS-em 77:86.

Łodzianie świetnie rozpoczęli zawody, szybko obejmując prowadzenie i stopniowo je powiększając przez całą pierwszą połowę. Efektem tego aż 14-punktowa przewaga gości do przerwy. Niestety, po zmianie stron role się odwróciły, drużyna z Dąbrowy Górniczej szybko odrobiła straty i spotkanie rozpoczęło się od nowa. Nerwową końcówkę lepiej wytrzymali gospodarze i to oni zwyciężyli ostatecznie różnicą 9 "oczek".

MKS Dąbrowa Górnicza - ŁKS Sphinx Petrolinvest Łódź 86:77 (18:22, 20:30, 27:12, 21:13)
MKS: Basiński 21, Piechowicz 18, Lisewski 17, Szczypka 13, Bogdanowicz 8, Zmarlak 4, Zieliński 3, Koziński 2.

ŁKS Sphinx Petrolinvest: Wall 17, Kalinowski 15, Dłuski 11, Trepka 9, Morawiec 7, Bartoszewicz 6, Szczepaniak 5, Kromer 5, Kenig 2.

Sędziowali: Bąba, Kuziora i Szwadowski.

Rusza przedsprzedaż - uniknij kolejek - kup bilet już teraz

Dzisiaj o godzinie 12 ruszayła przedsprzedaż biletów na sobotni pojedynek koszykarzy ŁKS z Temcold AZS PW Warszawa (początek spotkania o godz. 17.30). Aby uniknąć kolejek tuż przed meczem, zachęcamy wszystkich kibiców do wcześniejszego zakupu wejściówek.

Sprzedaż będzie prowadzona w kasie hali przy al. Unii w następujących godzinach:

12.00 – 19.00 czwartek
11.00 – 19.00 piątek
11.00 – 19.00 sobota

W związku z wysoką frekwencją na ostatnich meczach i ograniczoną pojemnością naszej hali, przypominamy, że posiadacze biletów rodzinnych (dla rodziców z dziećmi do lat 12) mogą zasiadać również na tzw. "Trybunie VIP" (za koszem naprzeciwko tablicy wyników), przeznaczonej do tej pory głównie dla zaproszonych gości oraz posiadaczy karnetów VIP.

Zmiana ta wynika z chęci zapewnienia dogodnych warunków oglądania meczów naszym najmłodszym fanom. Prosimy pamiętać, że ze względu na niewielką pojemność sektora, ilość miejsc jest ograniczona.