Organika Budowlani Łódź - ATOM Trefl Sopot: mecz w obiektywie [zdjęcia]

Adrian_Somorowski
Siatkarki Organiki Budowlanych Łódź przegrały z ATOM-em Trefl Sopot 2:3. Obie drużyny zakończyły już fazę zasadniczą sezonu 2010/2011.

Co mówiono po meczu Organika Łódź - ATOM Trefl Sopot? [wideo]

Bardzo dobry początek, dwa wygrane sety i prowadzenie w trzecim - tak dla siatkarek Organiki Budowlanych Łódź wyglądała pierwsza część wczorajszego (31 marca) meczu z ATOM-em Trefl Sopot. Niestety, "im dalej w las tym gorzej".

Łodzianki pogubiły się w końcówce 3. seta, a słabą postawę kontynuowały w czwartym. Także tie-break nie przyniósł powroty do gry z początku, co skończyło się porażką w spotkaniu 2:3.

Mecz, który oglądało kilka ok. 3 tysięcy widzów, mógł zapewnić Budowlanym awans do fazy play-off. Na razie nie zapewnił. Wszystko wyjaśnią sobotnie pojedynki Stali Mielec i AZS-u Białystok. A jak spotkanie Organiki z ATOM-em wyglądało w obiektywie? Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.