ŁKS Łódź - GKP Gorzów Wlkp. 2:1 - minuta po minucie

Dziś o godz. 17 na stadionie przy al. Unii rozpoczął się kolejny mecz 1 ligi piłki nożnej. Łódzki Klub Sportowy walczył z GKP Gorzów Wielkopolski.

Zapraszamy wszystkich przed godz. 17 do naszej relacji na żywo wzbogaconej zdjęciami wrzucanymi online. Wszystko to dzięki specjalnej aplikacji MoDO (wiecej o MoDO - przeczytaj i ściągnij ją na komórkę).

Wkrótce także wideo i obszerniejsza foto relacja z meczu.

Aby odświeżyć stronę wciśnij F5.

ŁKS Łódź - GKP Gorzów Wlkp.

2:1**(0:1)**

Bramki: 55' Gikiewicz, 58' Kujawa - 34' Czerkas

ŁKS: Wyparło - Ognjanović, Adamski, Hajto, Klepczarek, Mowlik, Świątek, Mączyński, Sikora (77. Wolański), Kujawa (69. Sierant), Nawrocik (55. Gikiewicz).

GKP: Janicki - Truszczyński, Wojciechowski, Jakosz, Topolski, Andruszczak, Obem, (76. Janusiński)  Łuszkiewicz, Kaczorowski (56. Maciszewski), Piątkowski, Czerkas (64. Ilków-Gołąb).

Kartki żółte: Kujawa, Hajto (ŁKS) - Andruszczak, Kaczorowski, Truszczyński (GKP)

0' - Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.
1' - Mecz rozpoczął się.
8' - Lekka przewaga gości, niezły strzał Łuszkiewicza.
13' - Kontrowersyjna sytuacja pod bramką ŁKS, prawdopodobnie faulowany był zawodnik drużyny gości, jednak sędzia puścił grę.
22' - Wreszcie atak ŁKS, jednak strzał Nawrocika niecelny.
31' - Mecz wyrównany. Kibice za każdym razem wygwizdują Czerkasa, który jest jednym z groźniejszych zawodników w drużynie gości.
34' - GOOL! Solowa akcja Kaczorowskiego, po jego strzale Bodzio W. "wypluwa" piłkę, przy dobitce Czerkasa jest bez szans. Był zawodnik ŁKS przy okazji zdobycia gola prowokuje kibiców drużyny gospodarzy.
38' - Kolejny raz w dobrej sytuacji Czerkas, tym razem broni Wyparło.
43' - LKS mógł doprowadzić do wyrównania. Najpierw sam na sam z bramkarzem gości był Sikora, chwilę potem po rzucie rożnym groźnie uderzał Mowlik.
45' - Przewaga gospodarzy. Znów mogli zdobyć bramkę po strzale Nawrocika dobijał Świątek.
45'+1 - Koniec pierwszej połowy.
46' - Początek drugiej połowy. Bez zmian w drużynach.
51' - Żółta kartka dla Kaczorowskiego za faul na Hajcie.
55' - GOOL! Fenomenalna zmiana Gikiewicza, w chwilę po wejściu na boisku strzela bramkę dla ŁKS. Wcześniej żółta kartka dla Truszczyńskiego.
58' - GOOL! 2:1 dla ŁKS po strzale Kujawy.
64' - Za Czerkasa na boisku Ilków-Gołąb.
68' - Maliszewski sam na sam z Wyparła, jednak przestraszył się bramkarza ŁKS. Moment później groźne uderzenie Hajty wybił na róg Janicki
69' - Żółtko dla Kujawy, za którego na boisku pojawia się Sierant.
77' - Za Obema Janusiński, żółta kartka dla Andruszczaka, na boisku za Sikorę wchodzi Wolański.
84' - Dwójkowa akcja Świątka z Gikiewiczem, ten strzela z bliska, broni Janicki.
86' - Żółta kartka dla Hajto.
90+3' - Karny dla GKP. Wyparło broni strzał Piątkowskiego!!
90+5' - Koniec meczu. ŁKS wygrywa 2:1

Relację z meczu przeprowadzai Jacek Suliga i Łukasz Bartczak. Obsługa techniczna Marcin Bałczewski.

Od redakcji: Przypominamy, że każdy z Was może zostać dziennikarzem obywatelskim serwisu MM Moje Miasto! Zachęcamy Was do zamieszczania artykułów oraz nadsyłania zdjęć z ciekawych wydarzeń i imprez. Piszcie też o tym, co Wam się podoba, a co Wam przeszkadza w naszym mieście. Spróbujcie swych sił w roli reporterów obywatelskich eMeMki! Pokażcie innym to, co dzieje się wokół Was. Pokażcie, czym żyje Miasto.