Budowlani Łódź - Aluprof Bielsko-Biała 3:2

Darek Matyjaszczyk
Budowlani Łódź - Aluprof Bielsko-Biała 3:2 Krzysztof Szymczak
Siatkarki Budowlanych Łódź pokonały Aluprof Bielsko-Biała 3:2. Zwycięstwo w Atlasie Arenie było już drugim w Orlen Lidze.

3000 kibiców obejrzało zwycięski pojedynek siatkarek Budowlanych w Atlas Arenie. Łodzianki od początku pierwszego seta były lepsze od rywalek. Niestety drugi zaczęły fatalnie. Udało się im wyrównać, ale prowadząc 20:16 znów gra łodzianek się popsuła. W trzecim secie drużyna Budowlanych dobrze grała blokiem. Czwarty set znów był niepomyślny dla łodzianek, który pomimo zaciętej końcówki przegrały.

W piątym secie po początkowych kłopotach siatkarki Budowlanych wzięły się do pracy. Świetnie grały blokiem i były skuteczne w ataku.

Dwa następne mecze Budowlani Łódź rozegrają na wyjazdach w Bydgoszczy i Ostrowcu. Nasze siatkarki będziemy mogli dopingować 4 listopada. W Atlas Arenie zagrają z PTPS Piła.

Budowlani Łódź - Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (25:18, 23:25, 25:21, 27:29, 15:10)

Budowlani: Ewelina Brzeińska, Daiana Muresan, Gabriela Polańska, Sylwia Pycia, Heike Beiere, Pavla Vinocourova, Julia Twardowska, Magdalena Woźniczka, Dorota Medyńska.