Zimowe sparingi ŁKS. Porażka 0:2 z GKS Bełchatów

BAP (opr.wm)
ŁKS - GKS Bełchatów 0:2
ŁKS - GKS Bełchatów 0:2 EI
Piłkarze ŁKS w minionym tygodniu rozegrali aż trzy sparingi. W ostatnim zmierzyli się z najtrudniejszym jak dotąd rywalem – pierwszoligowym GKS Bełchatów. Sparing zakończył się zwycięstwem pierwszoligowców 0:2.

ŁKS w minionym tygodniu rozegrał trzy sparingi z drużynami z wyższych klas rozgrywkowych. We wtorek prowadzący w rozgrywkach IV ligi ŁKS zremisował 1:1 z trzecioligową Omegą Kleszczów. Później łodzianie przegrali 1:2 z drugoligową Polonią Bytom.

Na zakończenie tygodnia łodzianie zmierzyli się z walczącym o awans do ekstraklasy GKS Bełchatów. ŁKS przegrał 0:2. Łodzianie oba gole stracili przed przerwą, po stałych fragmentach gry.

W drugiej połowie gra była bardziej wyrównana, ale trzeba przyznać, że w całym meczu łodzianie nie zagrozili bramce GKS.

ŁKS wystąpił bez Adriana Kasztelana i Szymona Salskiego. W bramce ŁKS dobrze spisywał się Adam Sekuterski.

ŁKS - GKS Bełchatów 0:2 (0:2)
0:1 - Piotr Witasik (17), 0:2 - Maciej Wilusz (27).
ŁKS: Przybylski (46, Sekuterski) - Słyścio (46, Jankiewicz), Zimoń, Ślęzak, Mordalski (40, Waleńcik) - Surowiec, Adamski (46, Mordalski, 65, Adamski), Hajduczek, Okoński, Sarafiński - Patora.