Widzew - Ruch Chorzów 2:0. Wicemistrz Polski kończył w dziewiątkę

dem
Widzew - Ruch Chorzów 2:0
Widzew - Ruch Chorzów 2:0 ekstraklasa.net
W sobotnim meczu w Łodzi trener Mroczkowski nie zmienił zwycięskiego składu Widzewa. Widzew tydzień temu pokonał Śląsk Wrocław a w sobotę na boisku przy al. Piłsudskiego Widzew wygrał z Ruchem Chorzów 2:0.

Pierwszego gola dla Widzewa zdobył Ben Dhifallah w 43 minucie. W 63 minucie Żeljko Djokić faulował widzewiaka Radosława Bartoszewicza za co został ukarany czerwoną kartką. W 88 minucie meczu Sadlok brutalnie fauluje Rybickiego. Ruch kończy spotkanie z Widzewem w dziewięcioma graczami. Drugiego gola dla Widzewa strzela Rybicki w 89 minucie. Sędzia Marciniak doliczył jeszcze 5 minut gry.