Widzew Łódź - Wisła Płock 3:0 - minuta po minucie

Dziś o godz. 19:10 na stadionie przy al. Piłsudskiego rozpoczął się mecz 1 ligi piłki nożnej. Widzew grał z Wisłą Płock.

Zapraszamy wszystkich do naszej relacji na żywo wzbogaconej zdjęciami wrzucanymi online. Wszystko to dzięki specjalnej aplikacji MoDO (wiecej o MoDO - przeczytaj i ściągnij ją na komórkę).

Wkrótce także wideo i obszerniejsza foto relacja z meczu.

Aby odświeżyć stronę wciśnij F5.

Widzew Łódź - Wisła Płock

3:0**(2:0)**

Bramki:-**41' Grzelczak, 42' Panka, 67'** Grzeszczyk

Składy:

Widzew: Mielcarz - Broź, Bieniuk, Szymanek (12. Ukah), Dudu, Budka, Grzeszczyk, Panka, Ostrowski (82. Miloseski), Grzelczak (73. Oziębała), Robak.

Wisła Płock: Mierzwa - Pęczak (54. Bojaruniec), Jarczyk, Sielewski, Chwastek, Grudzień, Majewski, Kostrubała, Masłowski (80. Gęśla), Wiśniewski, Zaremba (66. Mitura).

Kartki żółte: Bieniuk (Widzew) - Masłowski, Grudzień (Wisła)

0' - Mecz rozpocznie się o godz. 19:10.
1' - Mecz rozpoczął się.
5' - Indywidualna akcja Grzeszczyka, broni Mierzwa.
9' - Panka z rzutu rożnego tuż obok słupka.
12' - Kontuzjowanego Szymanka zmienia Ukah.
17' - Groźne dośrodkowanie dobrze grającego Budki, które wybijają obrońcy gości.
21' - Żółta kartka dla byłego kapitana Widzewa, Łukasza Masłowskiego.
23' - Bardzo dobra sytuacja dla Widzewa, jednak w akca sam na sam z bramkarzem gości Budka przegrywa z Mierzwą.
27' - Z 18 metrów niecelnie Grzelczak. Żółta kartka dla Grudnia.
30' - Wyśmienita sytuacja Grzelczaka. Jednak ponownie w sytuacji są na sam lepszy bramkarz Wisły.
39' - Uderzenie Grzelczaka odbija bramkarz Wisły, dobitkę Panki wybija obrońca. Nadal 0:0
41' - GOOOL! 1:0 dla Widzewa, strzelcem bramki aktywny Grzelczak.
42' - GOOOL! Druga bramka, strzał Panki z ponad 20 metrów grzęźnie w bramce Wisły.
45'+1 - Koniec pierwszej połowy.
46' - Początek drugiej połowy.
47' - Groźny strzał Grzeszczyka broni bramkarz.
49' - Niebezpieczne uderzenie Panki.
50' - Pierwszy strzał Wisły autorstwa Wiśniewskiego.
61' - Kolejna dobra akcja Grzelczaka, jednak znowu lepszy bramkarz gości.
67' - GOOOL! 3:0 dla Widzewa po ładnym uderzeniu ex-Wiślaka Grzeszczyka.
70'- Niecelny strzał Robaka. Widzew przeważa i pewnie wygra ten mecz.
73' - Żółta kartka dla Bieniuka i zmiana w Widzewie. Za Grzelczaka Oziębała.
75' - Dobra akcja i strzał Oziębały, za chwilę niecelna główka Robaka.
79' - Niecelnie uderzał Ostrowski.
86' - Wciąż przewaga Widzewa. Groźny strzał Miloseskiego.
90' - Końcówka meczu, a Grzeszczyk jeszcze raz próbował pokonać Mierzwę.
90' + 4 - W ostatniej akcji spotkania Widzew chciał zdobyć jeszcze jedną bramkę. Uderzenie Budki wybił na róg bramkarz gości. Koniec 3:0 dla gospodarzy.

Relację z meczu przeprowadzai Jacek Suliga i Czesław Karłat. Obsługa techniczna Marcin Bałczewski.

Od redakcji: Przypominamy, że każdy z Was może zostać dziennikarzem obywatelskim serwisu MM Moje Miasto! Zachęcamy Was do zamieszczania artykułów oraz nadsyłania zdjęć z ciekawych wydarzeń i imprez. Piszcie też o tym, co Wam się podoba, a co Wam przeszkadza w naszym mieście. Spróbujcie swych sił w roli reporterów obywatelskich eMeMki! Pokażcie innym to, co dzieje się wokół Was. Pokażcie, czym żyje Miasto.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani