Widzew Łódź przegrał ze Śląskiem Wrocław

redakcja
redakcja
Artur Marcinkowski/archiwum
Spotkanie zostało rozegrane w sobotę, 23 lutego na stadionie we Wrocławiu. Zakończyło się wynikiem 2:1 dla Śląska.

Runda wiosenna dla Widzewa Łódź nie zaczęła się dobrze. Piłkarze zagrali w sobotę, 23 lutego na wyjeździe. Łodzianie zmierzyli się ze Śląskiem Wrocław. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Śląska Wrocław. Jedynego gola dla Widzewa Łódź strzelił w 11. minucie Pawłowski.

W meczu inaugurującym rundę wiosenną Widzew zagra ze Śląskiem na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Na pewno nie będzie łatwo.

Przed meczem ze Śląskiem Wrocław szkoleniowiec Widzewa Łódź Radosław Mroczkowski ma spory wybór i co najmniej po dwóch kandydatów do gry na niemal każdą pozycję. W sobotnim meczu ma wystąpić nowy zawodnik łódzkiego klubu - Dino Gavrić, który gra w obronie. W przerwie zimowej skład Widzewa uzupełnili także: Michał Jonczyk, Bartłomiej Pawłowski, Michał Płotka oraz Maciej Krakowiak.

Głównym arbitrem sobotniego spotkania Śląska Wrocław z Widzewem Łódź będzie Marcin Borski z Warszawy. Mecz rozpocznie się o godz. 15:45.