Widzew Łódź - Górnik Łęczna 2:1 (na żywo)

Dziś o godz. 18:15 na stadionie Widzewa gospodarze podejmowali zespół Górnika Łęczna. Bezpośrednią relację ze spotkania przeprowadził portal MM Moje Miasto Łódź.

W relacji korzystaliśmy ze specjalnej aplikacji MoDO (więcej o MoDO - przeczytaj i ściągnij ją na komórkę).

Aby odświeżyć stronę wciśnij F5.

Widzew Łódź - Górnik Łęczna

2:1 (1:1)

Bramki:**39' Panka, 78' Robak (Widzew) - 3'** Nakoulma (Górnik)

Widzew: Mielcarz - Broź, Ukah, Bieniuk, Lisowski, Oziębała (76. Miloseski), Szymanek, Panka, Jarmuż (59. Budka), Matusiak (68. Sternas), Robak

Górnik Ł: Wierzchowski - Głowacki, Karwan, Nikitović, Radwański, Bartoszewicz, Bazler, Stachyra, Witkowski (88. Grobelny), Nazaruk (59. Grzegorzewski), Nakoulma

Kartki żółte: Oziębała, Panka, Miloseski (Widzew) - Wierzchowski, Karwan (Łęczna)

0' - Dziś Widzew podejmuje Górnika Łęczna. Oby łodzianie ponownie wygrali na własnym boisku (ostatnio 2:1 z Dolcanem Ząbki)
1' - Mecz rozpoczął się.
3' - Spotkanie dopiero co rozpoczęło się,a  już łodzianie stracili bramkę. Gola dla Łęcznej strzelił Nakoulma.
5' - Widzew nie poddaje się. Z 16 metrów groźnie strzela Jarmuż. Za chwilę rzut rożny i niecelny strzał Ukaha.
11' - Widzewiacy nie mogą otrząsnąć się po straconej bramce i trudno im zagrozić bramce Łęcznej.
17' - Niebezpiecznie pod bramką łodzian. Groźny strzał z 16 metrów Stachyry. Jak widać Górnik przyjechał, aby ten mecz wygrać.
27' - Robak w polu karnym źle przekłada nogi i piłka mu ucieka. Oziębała próbuje do niej dość, ale uprzedza go Wierzchowski.
29' - Widzew nie poddaje się ale niewiele z tego wynika. Oziębała ukarany żółtą kartką.
32' - Robak strzelił gola dla Widzewa! Jednak sędzia uznał spalonego. Nadal 1:0 dla Górnika.
38' - Miękko dośrodkowuje Panka, strzela Robak, broni Wierzchowski.
39' - GOOOOL! Bramkę dla łodzian strzela Panka.
41' - Żółtko dla Karwana.
43' - Robak kolejny raz w bardzo dobrej sytuacji. Jednak sam na sam z bramkarzem przegrywa z Wierzchowskim.
45' - Koniec pierwszej połowy meczu.
46' - Początek drugiej połowy
54' - Po pierwszej dynamicznej połowie tym razem pierwsze dziesięć minut nudnej gry.
59' - Zmiana w Widzewie, na boisku pojawia się Budka, także zmiana w Łęcznej, na boisku Grzegorzewski.
61' - Tuż po wejściu na boisku ładna akcja Budki, uderzenie tuż obok bramki.
68' - Za Matusiaka na boisku Sternas.
76' - Niewiele się dzieje na boisku. Zmiana w Widzewie, pojawia się Miloseski. Chwilę potem żółta karta dla Panki.
78' - Faul na Sternasie. Karny dla Widzewa!!! GOOOOL!! Strzela Robak, 2:1
82' - Żółta karta dla Brozia.
88' - Żółtko dla Szymanka. Zmiana w Górniku, Grobelny w miejsce Witkowskiego.
90' - Żółte kartki dla Miloseskiego i Wierzchowskiego
90' - Koniec spotkania.

Relację z meczu przeprowadził Jacek Suliga. Obsługa techniczna Marcin Bałczewski.** MM Łódź poleca:**