Widzew Łódź-GKP Gorzów 3:0 (koniec spotkania)

O godz. 19:10 na stadionie Widzewa rozpoczął się mecz gospodarzy z drużyną GKP Gorzów Wielkopolski.

Bezpośrednią relację z tego spotkania przeprowadził portal MM Moje Miasto Łódź. Łodzianie wygrali będąc drużyną bezdyskusyjnie lepszą.

Widzew Łódź - GKP Gorzów Wlkp.
3:0 (2:0)
Bramki:
17'**Oziębała, 21', 90' Robak (Widzew)
**

Widzew: Mielcarz - Ł. Broź, Ukah, Stawarczyk, Lisowski (82. Jarmuż) - Budka, (78. Napoleoni) Juszkiewicz, Panka, Masłowski - Oziębała (62. Mierzejewski), Robak.

GKP: Dłoniak - Michalski, Gaca, Więckowski, Sudoł (46. Szałas), Sawala, Łuszkiewicz, (82. Petrik) Ruszkul (74. Kaczmarczyk), Maliszewski, Kaczorowski, Drozdowicz.

Kartki żółte: Ukah, Ł. Broź (Widzew) - Gaca (GKP).

0' - Mecz rozpocznie się o godz. 19:10.

1' - Pierwsza minuta spotkania.

5' - Groźne uderzenie Robaka na bramkę gorzowian.

7' - Zamieszanie pod bramką GKP. Widzew mógł prowadzić, jednak wpierw z lini wybito piłkę po uderzeniu Ukaha, następnie Stawarczyk trafił w poprzeczkę.

9' - Żółta kartka dla Ukaha.

11' - Po błędzie obrońcy z Gorzowa piłkę przejmuje Robak, ten podaje do Masłowskiego. Kolejna poprzeczka!

17' - GOOOOL!!! Po akcji Robaka pierwszą bramkę dla Widzewa zdobywa Oziębała.

21' - Kolejny GOOOOOL!!! Drugą bramkę dla Widzewa zdobywa Marcin Robak.

33' - Żółtą kartką ukarano Gacę z GKP Gorzów Wlkp.

39' - Faul w narożniku pola karnego gorzowian. Idealne uderzenie Lisowskiego zatrzymało się na spojeniu bramki GKP.

42' - Po akcji gości groźna kontra Widzewa. Jednak Dłoniak wybawił gorzowian przed utratą kolejnego gola

45' - Sędzia zakończył pierwszą połowę, w której Widzew praktycznie przez całty czas był stroną dominującą.

46' - Rozpoczyna się druga połowa spotkania. W Drużynie GKP zaszła jedna zmiana, za Sudoła wszedł Szałas.

60' - Po kontrze w wykonaniu Widzewa groźne uderzenie Robaka, niestety niecelne.

62' - W miejsce Oziębały wchodzi Mierzejewski.

64' - Żółtą kartką ukarany Łukasz Broź.

72' - Grożne uderzenie Lisowskiego. Piłka poszybowała tuż obok bramki gości.

74' - Zmiana w drużynie gości. Za Ruszkula wchodzi Kaczmarczyk.

75' - Na bramkę gości uderzał Mierzejewski.

78' - W miejsce Budki na boisku pojawia się ulubieniec łodzkich kibiców - Napoleoni.

82' - Zmiana w Widzewie, w miejsce Lisowskiego Jarmuż, w GKP za Łukaszkiewicza Petrik.

90' - GOOOOL!!! Kapitalne uderzenie Robaka w okienko bramki gorzowian. 3:0 dla Widzewa.
90' - Koniec spotkania. Bezdyskusyjnie lepszy Widzew wygrał z GKP Gorzów Wlkp. 3:0.

Relację przeprowadził: Czesław Karłat, obsługa techniczna: Marcin Bałczewski.