Widzew Łódź - Dolcan Ząbki 2:1 (koniec)

Dziś, o godz. 19:10 rozpoczął się mecz pomiędzy Widzewem Łódź a Dolcanem Ząbki. Bezpośrednią relację ze spotkania przeprowadził portal MM Moje Miasto Łódź.

W relacji korzystaliśmy ze specjalnej aplikacji MoDO (więcej o MoDO - przeczytaj i ściągnij ją na komórkę).

Aby odświeżyć stronę wciśnij F5.

Widzew Łódź - Dolcan Ząbki

2:1**(0:0)**

Bramki: 79' Robak - karny, 84' Oziębała (Widzew) - 60' Kosiorowski - karny (Dolcan)

Widzew: Mielcarz - Broź, Ukah, Bieniuk, Lisowski, Panka, Miloseski (74. Kowalczyk), Grzeszczyk (66. Budka), Sernas (59. Fabiniak), Oziębała, Robak

Dolcan: Humerski - Jędrzejczyk, Hirsz, Stawicki, Korkuć, Grzelak, Kułkiewicz (46. Garbusiewicz), Stańczyk, Zapaśnik (78. Frączczak), Kosiorowski, Tataj

Kartki żółte: Budka (Widzew) - Humerski, Kosiorowski, Hirsz, Stawicki, Garbrusiewicz (Dolcan)
Czerwona kartka: Mielcarz (Widzew)

0' - Dziś o godz. 19:10 rozpocznie się mecz Widzewa z Dolcanem Ząbki
1' - Pierwsza minuta spotkania. Ten mecz Widzew musi wygrać.
5' - Niecelna główka Robaka. Od pierwszych minut przewaga łodzian, którzy chcą szybko zdobyć bramkę.
9' - Szansa dla zespołu gości. Stańczyk uderzył z całej siły i... na szczęście poprzeczka.
15' - Kosiorowski próbował przelobować Mielcarza, ale nie trafił w bramkę.
18' - Po rzucie rożnym Bieniuk wprost w bramkarza zespołu gości.
32' - Przed chwilą rzut rożny dla Dolcanu. Jednak nic z tego nie wynikło. Tempo meczu siadło, a zawodnicy obu drużyn nie pokazują nic ciekawego na boisku.
34' - Żółta karta dla Kosirowskiego. Minutę potem żółtko otrzymuje Hirsz. Dolcan coraz bardziej agresywny.
36' - Rzut wolny dla Widzewa, jednak strzał Miloseskiego bez problemu wyłapuje bramkarz gości.
42' - Po rzucie rożnym główkuje Robak, ale Humerski broni jego strzał idący w światło bramki.
44' - Kolejna żółta karta dla piłkarza gości. Tym razem ukarany zostaje Stawicki.
45' - Po bezbarwnej pierwszej połowie meczu Widzew remisuje z Dolcanem 0:0. Łodzianie muszą zagrać o wiele agresywniej, jeśli myślą o wygranej.
46' - Początek drugiej połowy. jedna zmiana w drużynie Dolcanu. na boisku za Kułkiewicza pojawia się Garbusiewicz.
49' - Groźnie strzelał Grzelak, ale broni Mielcarz.
52' - Uderzenie Lisowskiego z 25 metrów, jednak strzał niecelny.
56' - Mielcarz - czerwona kartka! Faul na napastniku Dolcanu, karny. Na boisku Fabiniak za Sernasa. Kosiorowski strzela i GOOOL. 1:0 dla gości.
61' - Goście cieszą się po strzelonej bramce.
66' - Zmiana w Widzewie, za Grzeszczyka na boisku Budka.
68' - Groźne uderzenie Miloseskiego broni bramkarz gości.
73' - Kolejny atak Widzewa, który nie ma już nic do stracenia. Niecelny strzał Lisowskiego.
74' - Ostatnia zmiana w Widzewie. na boisku za Miloseskiego Kowalczyk.
78' - Frączczak za Zapaśnika w Dolcanie.
79' - Karny dla Widzewa. Faul na Robaku, tylko żółtko dla Humerskiego. Karnego strzela Robak i... GOOOL. 1:1!!!!!
84' - GOOOL 2:1 Oziębała strzela kolejną bramkę dla łodzian.
86' - Żółta kartka dla Budki.
88' - Żółta kartka dla Garbrusiewicza, chwilę potem strzał Robaka, ale niecelny.
90' - Sędzia doliczył do meczu jeszcze 7! minut.
90' - Koniec spotkania. Po dramatycznej końcówce Widzew pokonuje Dolcan 2:1

Relację z meczu przeprowadził Jacek Suliga i Czesław Karłat. Obsługa techniczna Marcin Bałczewski.**