Uliczny Bieg Warcki po raz ósmy. Najszybszy Arkadiusz Maruszewski z Burzenina FOTO

Dariusz Piekarczyk
Uliczny Bieg Warcki po raz ósmy. Najszybszy Arkadiusz Maruszewski z Burzenina
Uliczny Bieg Warcki po raz ósmy. Najszybszy Arkadiusz Maruszewski z Burzenina Fot. Anna Majewska
Po raz ósmy rozegrano Uliczny Bieg Warcki na dystansie 10 kilometrów. Do rywalizacji stanęło około 80 zawodniczek i zawodników.

Najszybszy okazał się Arkadiusz Maruszewski z Burzenina (Wosiek Team), który pokonał dystans w czasie 33,57. Jako drugi linię mety przebiegł Tomasz Chudzicki z Łubnej (MUKS Wróblew) - 34,25. Miejsce trzecie wywalczył z kolei Mateusz Grajek z Ostrowa Wielkopolskiego (Czarne Wilki) - 35,47. Tuż za podium uplasował się łodzianin Jacek Trociński (Rysio Team) - 38.30. Piąty przybiegł na metę Wiktor Młotkiewicz z Warty (Rajsport Active) - 39,31.

Ponadto w pierwszej dziesiątce uplasowali się: 6. Janusz Rogowski (Zadzim, Zadzimski Kokos) - 39.57, 7. Adrian Ogłoza (Łódź, Majusia Team) - 40,47, 8. Dominik Bogdański (Złoczew Team) - 42.03, 9. Marcin Mogdański (Sieradz, Scanfil) - 42,27, 10. Michalina Walczak-Pecyna (Budzisław, No name Team) - 42,43. Drugą kobietą była Monika Tchórz z Niekurska - 44,17, a trzecią wrocławianka Anna Więcek - 44,24.