Sukces zawodniczek łódzkiego KS "Społem" na zawodach strzeleckich w Zielonej Górze

Łucja Cymkiewicz
Na podium Magdalena Długosz z trenerem Grzegorzem Pietrzykiem
Na podium Magdalena Długosz z trenerem Grzegorzem Pietrzykiem mat.prasowe
Zawodniczki z łódzkiego Klubu Sportowego „Społem” świetnie wypadły podczas Finału XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Grand Prix PZSS w Zielonej Górze.

W dniach 14-17 lipca w Zielonej Górze odbył się Finał XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym i zawody Grand Prix PZSS.

Magdalena Długosz, zawodniczka łódzkiego KS "Społem" zajęła pierwsze miejsce w Finale XXI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Startowała w kategorii juniorek młodszych w konkurencji karabinu pneumatycznego. Oddała 40 strzałów.

Podczas Grand Prix PZSS, które również zorganizowano w Zielonej Górze, łódzkie zawodniczki zajęły II i II miejsce:
Drugie miejsce zajęła Magdalena Długoszw konkurencji karabinu pneumatycznego. W konkurencji karabinu sportowego, trzecie miejsce zajęła Alicja Makowska, która oddała 60 strzałów w pozycji leżącej. Obie zawodniczki trenują w Klubie Sportowym "Społem" przy ul. Północnej 36 w Łodzi.

Strefa Biznesu: Rewolucyjne zmiany w wynagrodzeniach milionów Polaków