Ruch Chorzów - ŁKS 2:2. Łodzianie prowadzili do przerwy...

W sobotę ŁKS zremisował 2:2 z Ruchem w Chorzowie
W sobotę ŁKS zremisował 2:2 z Ruchem w Chorzowie Łukasz Kasprzak
ŁKS zremisował wyjazdowy mecz z Ruchem Chorzów 2:2. Dla ŁKS sobotni mecz rozpoczął się fatalnie - już w pierwszej minucie Ruch zdobył gola po strzale Arkadiusza Piecha. Ale jeszcze przed przerwą ŁKS zdołał strzelić dwie bramki i prowadził w meczu. Niestety chorzowianie zdołali wyrównać w drugiej połowie.

Ruch Chorzów - ŁKS Łódź 2:2 (1:2)

1:0 Arkadiusz Piech (1), 1:1 Artur Gieraga (15), 1:2 Rafał Kujawa (32), 2:2 Piotr Stawarczyk (66 głową).

Sędzia: Tomasz Musiał (Kraków). Widzów 199.

Ruch Chorzów: Michal Peskovic - Igor Lewczuk, Rafał Grodzicki, Piotr Stawarczyk, Marek Szyndrowski - Wojciech Grzyb (46. Łukasz Janoszka), Paweł Lisowski, Gabor Straka (88. Filip Starzyński), Marek Zieńczuk - Paweł Abbott (51. Maciej Jankowski), Arkadiusz Piech.

ŁKS Łódź: Pavle Velimirovic - Artur Gieraga, Michał Łabędzki, Seweryn Gancarczyk, Ronald Gercaliu - Wojciech Łobodziński (69. Marek Gancarczyk, 73. Olegs Laizans), Antoni Łukasiewicz, Grzegorz Bonin, Maciej Iwański, Marek Saganowski - Rafał Kujawa (78. Przemysław Kita).