Redakcja naszemiasto.pl w województwie łódzkim - skontaktuj się z nami!

Daniel Sibiak
Daniel Sibiak
W serwisie naszemiasto.pl znajdziesz ciekawe wiadomości lokalne z ponad 500 miast i 16 regionów Polski, w tym z województwa łódzkiego. Właścicielem portali jest Grupa Polska Press, jeden z największych wydawców w Polsce, lider na rynku mediów regionalnych i lokalnych. Sprawdź, jak się skontaktować z redakcją naszemiasto.pl?

Nasi reporterzy działają we wszystkich miastach województwa łódzkiego. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego. Nie tylko dostarczamy informacji, ale także interweniujemy w Waszych sprawach.


CZEKAMY NA INFORMACJE OD WAS, ZDJĘCIA, FILMY

mail: lodzkie@polskapress.pl


Redakcja naszemiasto.pl - województwo łódzkie

Piotrków Trybunalski

  • ul. Narutowicza 84 lok. 5

  • 44 649-55-53
    Marek Obszarny

  • tel. 502 499 169

  • marek.obszarny@polskapress.pl

  • Aleksandra Tyczyńska

  • a.tyczynska@dziennik.lodz.pl

  • Karolina Wojna

  • k.wojna@dziennik.lodz.pl

  • Dariusz Śmigielski

  • d.smigielski@dziennik.lodz.pl

Wieluń

  • ul. POW 1

  • 43 843 07 39

  • Daniel Sibiak

  • tel. 698 635 645

  • daniel.sibiak@polskapress.pl

  • Zbigniew Rybczyński

  • tel. 698 635 673

  • z.rybczynski@dzienniklodzki.pll

  • Marcin Stadnicki

  • tel. 502 499 173

  • m.stadnicki@dzienniklodzki.pll

  • Natalia Ptak
  • tel. 502 499 151
  • natalia.ptak@polskapresspl

Bełchatów

  • Lecha i Marii Kaczyńskich 15
  • +48 44 633 12 22
  • Magdalena Buchalska
  • tel. 502 499 168
  • m.buchalska@dziennik.lodz.pl

Tomaszów Mazowiecki

  • ul. Jerozolimska 6

  • +48 44 724 78 44

  • tomaszow@dziennik.lodz.pl

  • Beata Dobrzyńska

  • tel. 698 635 633

  • b.dobrzynska@dziennik.lodz.pl

  • Dagmara Kubczak

  • d.kubczak@dziennik.lodz.pl

Skierniewice

  • Batorego 21

  • Wojciech Kubik

  • tel. 502-499-123

  • w.kubik@dzienniklodzki.pl

  • Roman Bednarek

  • r.bednarek@dzienniklodzki.pl

  • Natalia Zwolińska

  • n.zwolinska@dzienniklodzki.pll

Sieradz

  • ul. Rynek 3

  • Dariusz Piekarczyk

  • tel. 502 499 414

  • d.piekarczyk@dzienniklodzki.pl

  • Natalia Ptak

  • tel. 502 499 151

  • natalia.ptak@polskapresspl

Poddębice, Uniejów

  • Krzysztof Kaniecki
  • k.kaniecki@dzienniklodzki.pl

Zduńska Wola

  • ul. Złotnickiego 6
  • 43 824 35 90
  • Agnieszka Olejniczak
  • tel. 502 499 167
  • a.olejniczak@dziennik.lodz.pll

Zduńska Wola, Łask

  • Jolanta Jeziorska
  • j.jeziorska@dzienniklodzki.pl

Zduńska Wola, Łask

  • Włodzimierz Rychliński
  • w.rychlinski@dzienniklodzki.pl

Radomsko

  • ul. Sierakowskiego 15

  • 44 685 15 35

  • Jacek Drożdż

  • tel. 698 635 637

  • j.drozdz@dziennik.lodz.pl

  • Małgorzata Kulka

  • m.kulka@dzienniklodzki.pl

Łęczyca

  • ul. Kościuszki 22
  • 24 721 85 65
  • Joanna Kaźmierczak
  • tel. 502 499 178
  • j.kazmierczak@dziennik.lodz.pll

Łódź

  • ul. Skorupki 17/19
  • 42 66-59-100
  • Dariusz Matyjaszczyk
  • tel. 698 635 698
  • dariusz.matyjaszczyk@polskapress.pl

Facebook zniknie z terenów Unii?

Wideo

Materiał oryginalny: Redakcja naszemiasto.pl w województwie łódzkim - skontaktuj się z nami! - łódzkie Nasze Miasto

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3