Polska pokonała Rosję. Zobacz zdjęcia kibiców

Polscy siatkarze wygrali z Rosjanami 3:2 i awansowali do półfinału mistrzostw świata.

POLSKA NIEMCY ONLINE. TRANSMISJA PÓŁFINAŁU MISTRZOSTW ŚWIATA W SIATKÓWCE

18 września kibice w Atlas Arenie polscy siatkarze po raz kolejny dostarczyli kibicom dużą dawkę siatkarskich emocji. Reprezentacja Polski w znakomitym stylu wygrała dwa pierwsze sety meczu z Rosją w stosunku 25:22. Po nerwowej końcówce trzeciej partii Rosjanie zdołali nawiązać kontakt z biało-czerwonymi i wygrali do 21 punktów. Siatkarze "Sbornej" złapali wiatr w żagle i zwyciężyli także czwartego seta 25:22.

W tie breaku Polacy od początku narzucili rywalom swój styl gry i zwyciężyli ostatecznie 15:11. Wygrana 3:2 zapewniła Polsce awans do półfinału z pierwszego miejsca w grupie. W sobotę, 20 września podopieczni Stephane'a Antigi zagrają w Katowicach z Niemcami. W drugim półfinale Brazylia zmierzy się z Francją. Wielki finał i mecz o trzecie miejsce odbędą się w niedzielę, 21 września.

SIATKÓWKA MISTRZOSTWA ŚWIATA 2014. Bilety i terminarz

W Łodzi rozegrany zostanie jeszcze jeden mecz mistrzostw świata. 20 września Rosjanie zagrają o piąte miejsce z Iranem. Początek spotkania o godz. 13:30.