ŁKS - Warta Działoszyn 2:2

dem
ŁKS - Warta Działoszyn
ŁKS - Warta Działoszyn Paweł Łacheta
W niedzielę ŁKS zremisował z Wartą Działoszyn. Spotkanie 29. kolejki IV ligi zostało rozegrane w Łodzi. Mimo zapowiedzi prezesa ŁKS drużyna nie odniosła kolejnego zwycięstwa.

ŁKS zdołał wyrównać dopiero w ostatniej minucie spotkania, choć Warta Działoszyn grała od 55' w dziesiątkę. Stępień faulowal Sarafińskiego i sędzia bez zawahania pokazał mu drugi raz żółty, a w konsekwencji także czerwony kartonik.

Warta Działoszyn pierwszego gola zdobyła w już w 16 minucie spotkania. Drugiego gola Warta zdobyła pięć minut później i prowadziła z ŁKS 2:0. ŁKS w 43 minucie spotkania zdobył kontaktową bramkę. Ślęzak strzelił głową i pokonał bramkarza Warty.

Na wyrównującą bramkę kibice ŁKS musieli czekać do ostatniej minuty spotkania. W doliczonym czasie gry gola dla ŁKS strzelił Michał Zaleśny.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani