ŁKS - Legia 0:0 (koniec spotkania)

O godz. 18 rozpoczęło się spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego i Legii Warszawa. Poniżej relacja minuta po minucie.

Bezpośrednią relację z tego spotkania przeprowadził portal MM Moje Miasto Łódź. W relacji korzystaliśmy ze specjalnej aplikacji MoDO (wiecej o MoDO - przeczytaj i ściągnij ją na komórkę).

Aby odświeżyć stronę wciśnij F5.

ŁKS Łódź - Legia Warszawa

0:0**(0:0)**

Bramki: -

ŁKS: Bogusław Wyparło - Marcin Adamski, Adam Marciniak, Gabor Vayer, Dejan Ognjanović, Mladen Kascelan, Labinot Haliti, Zdzisław Leszczyński, (65. Mariusz Mowilk) Paweł Drumlak, (61. Dariusz Stachowiak), Dawid Jarka (75. Rafał Kujawa), Jakub Biskup

Legia: Jan Mucha - Jakub Rzeźniczak, Dickson Choto, Inaki Astiz, Jakub Wawrzyniak, Marcin Smoliński (74. Piotr Rocki), Martins Ekwueme, Piotr Giza, (74. Bartłomiej Grzelak), Maciej Iwański, Maciej Rybus, Takesure Chinyama

Kartki żółte: Haiti, Leszczyński (ŁKS) - Wawrzyniak, Choto (Legia)

0' - Spotkanie, które rozpocznie się o godz. 18, uznano meczem podwyższonego ryzyka.

1' - Początek pierwszej połowy.

6' - Widoczna przewaga Legionistów, jednak nic z tego nie wynika.

14' - Wciąż przewaga Legii. Przed chwilą przed bramkową szansą stanął Rzeźniczak.

22' - 0:0 po ponad dwudziestu minutach lekka przewaga Legii. ŁKS praktycznie nie zagroził bramce gości.

25' - Żółta kartka dla Haiti.
33' - Pół godziny gry za nami, z boiska wieje nudą, dwie minuty temu Legia dośrodkowywała tuż spod pola karnego, nic z tego nie wyszło.
36' - Żółta kartka dla Leszczyńskiego. Słabe spotkanie z minuty na minutę staje się coraz słabsze.

42' - Trzy minuty do końca spotkania i nadal, poza dwiema żółtymi kartkami nic ciekawe na boisku nie wydarzyło się.

44' - Bogusław Wyparło broni w sytuacji sam na sam z Maciejem Rybusem. Nadal bez bramek.

45' - Koniec pierwszej, bardzo słabej, połowy.
46' - Początek drugiej połowy.
50' - Nadal niewiele się dzieje na boisku. Widoczna przewaga gości, u których brylują Chinyama i Rybus.
55' - Ponownie Wyparło ratuje swoją drużynę w akcji sam na sam, tym razem przeciwnikiem był Giza.
61' - Zmiana w ŁKS. Za Drumlaka na boisku pojawił się Stachowiak.
65' - Mowlik za Leszczyńskiego.
75' - Najciekawsze sytuacje w spotkaniu, czyli zmiany. W ŁKS za Jarkę wchodzi Kujawa, w Legii za Gizę i Smolińskiego na boisku Grzelak i Rocki
81' - W dramatycznie słabym spotkaniu żółta kartka dla Wawrzyniaka.
87' - Za trzy minuty zakończy się ten bardzo słaby pojedynek,  nie godny spotkań ekstraklasy. Nadal nic się nie dzieje.
90'- Żółta kartka dla Choto.

90' - Koniec żałosnego pojedynku, w którym mimo przewagi Legii nic nic z tego nie wynikało. Jeden punkt został w Łodzi.

Relację przeprowadził: Łukasz Bartczak, obsługa techniczna: Marcin Bałczewski.

Od redakcji: Przypominamy, że każdy z Was może zostać dziennikarzem obywatelskim serwisu MM Moje Miasto! Zachęcamy Was do zamieszczania artykułów oraz nadsyłania zdjęć z ciekawych wydarzeń i imprez. Piszcie też o tym, co Wam się podoba, a co Wam przeszkadza w naszym mieście. Spróbujcie swych sił w roli reporterów obywatelskich eMeMki! Pokażcie innym to, co dzieje się wokół Was. Pokażcie, czym żyje Miasto.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?