ŁKS Commercecon - Chemik Police 1:3 [ZDJĘCIA]

dk, dem
ŁKS Commercecon - Chemik Police
ŁKS Commercecon - Chemik Police Łukasz Kasprzak
Spotkanie Olen Ligi w Łodzi ŁKS Commercecon - Chemik Police zakończyło się wynikiem 1:3. Siatkarki ŁKS walczyły wspaniale.

W pierwszym secie łodzianki stawiały opór do stanu 5:5. Później policzanki odjechały na 5:9 i tę przewagę utrzymały do końca.

W drugim secie stało się coś niebywałego. Siatkarki ŁKS rządziły na parkiecie i wygrały seta do 16.

W trzecim secie łodzianki przegrywały wysoko, ale w końcówce zerwały się do wielkiej gry. Było 21:22, później były remisy 22:22, 23:23, 24:24. Dwa następne punkty zdobyły jednak faworyzowane siatkarki Chemika Police i wygrały jakże ważnego seta. Czwarty set: łodzianki prowadziły 3:1. Później było 4:4. Zdeterminowane dziewczęta z Chemika zacisnęły zęby i wyszły na prowadzenie 12:8. Następnie wygrywały 16:13. Łodzianki potrafiły wyrównać na 16:16. Zespół gości znów się spiął i prowadził 19:16. Wygrał seta 25:19 i cały mecz 3:1.

ŁKS ma nową zawodniczkę. Została nią libero Krystyna Strasz, która przez ostatnie lata występowała w barwach MKS Dąbrowa Górnicza.

ŁKS Commercecon - Chemik Police 1:3 (18:25, 25:16, 24:26, 19:25)