Grembach Łódź został mistrzem Polski w plażówce! [ZDJĘCIA]

mek, (opr. Maro)
Zawodnicy Grembacha Łódź zdobyli po raz 5 tytuł Mistrza Polski w piłce nożnej plażowej. Daniel Przyborowski
W miniony weekend zawodnicy Grembacha Łódź po raz 5 zdobyli tytuł mistrza Polski w piłce nożnej plażowej.

Turniej rozgrywany był w Ustce. W ciągu trzech dni drużyna Grembacha musiała zmierzyć się takimi przeciwnikami jak m. in.: Copacabana (zwycięstwo Grembacha 7:4) czy Drink Team Kolbudy (zwycięstwo Łodzian 4:3).

W półfinale, łódzkiej drużynie przyszło zmierzyć się z BeckPak Zdrowie Garwolin. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Grembacha 5:3

Natomiast finał łodzianie rozegrali z Hemako Sztutowo. Po ciężkim i zaciętym pojedynku, Gremiach ostatecznie zwyciężył 4:3. To sprawiło, że po raz 5 sięgnął po mistrzowski tytuł

Następne zmagania mistrzów Polski będzie można oglądać w połowie sierpnia (16-18) w łódzkiej Manufakturze, gdzie rozegrane zostaną finały Pucharu Polski w piłce nożnej plażowej.

Źródło: Grembach Łódź mistrzem Polski w piłkę nożną plażową! [ZDJĘCIA]