Górnik Wałbrzych - ŁKS 2:1. ŁKS zakończył przygodę z Pucharem Polski

hof, (opr. dem)
Puchar Polski: Górnik Wałbrzych - ŁKS 2:1
Puchar Polski: Górnik Wałbrzych - ŁKS 2:1 Łukasz Kasprzak
W Wałbrzychu w meczu 1/16 finału Pucharu Polski piłkarze ŁKS ulegli Górnikowi 1:2. W ŁKS pewnie nikt nie będzie rozpaczał z powodu, że zespół odpadł z rozgrywek Pucharu Polski.

W szóstej minucie spotkania Stąporski zdobył prowadzenie dla ŁKS. W 40 minucie wyrównał Zinke.

W drugiej części spotkania Górnik nie odpuszczał wyżej notowanemu rywalowi. W 58 minucie Górnik Wałbrzych objął prowadzenie. Górnik zaprezentował krótkie rozegranie rzutu rożnego i chwilę później dośrodkowywał w pole karne Morawski. Do piłki doszedł Michalak i z bliska pokonał Wyparłę.

W końcówce spotkania łodzianie uzyskali znaczną przewagę, ale nie potrafili doprowadzić do zmiany wyniku meczu.