Górnik Łęczna - Widzew Łódź 0:2 (zakończony)

Dziś od godz. 17:30 w Łęcznej tamtejszy Górnik podejmować będzie Widzew Łódź. Zapraszamy do przeczytania relacji na żywo z tego spotkania.

Aby odświeżyć stronę wciśnij F5.

Górnik Łęczna - Widzew Łódź

0:2 (0:1)

Bramki: 22' Robak (karny)
82' Kuklis

Górnik Ł: Wierzchowski – Głowacki, Nikitović, Rafalski, Radwański (75 Tomczyk), Bartoszewicz, Bazler, Sołdecki (75 Wójcik), Nazaruk (64 Surdykowski), Niedziela, Nakoulma.

Widzew: Mielcarz – Ł. Broź, Ukah, Bieniuk, Szymanek, Budka (88 Sernas), Kuklis, Durić (62 Oziębała), Panka, Grzelczak (90 Grzeszczyk), Robak.

Kartki żółte: Nikitović, Bartoszewicz (Górnik) - Szymanek (Widzew).

1'Pierwszy mecz Widzewa w tym sezonie rozpoczął się. Gospodarze występuja w białych strojach, a widzewiacy w czerwonych. Kapitanem Górnika jest Nikitović, a łodzian Adrian Budka. Niestety kibice Widzewa nie zostali wpuszczeni na trybuny.
5'
Grzelczak ogrywa Głowackiego i strzela z ostrego kąta, ale broni Wierzchowski.
7'Djurić sam na sam, ale strzela w boczną siatkę.
11'Widzew wciąż atakuje. Robak dochodzi do bardzo głębokiego dośrodkowania, ale strzela w boczną siatkę.
22'Nikitović fauluje Ł. Brozia metr przed linia pola karnego. Sędzia ku zaskoczeniu publiczności wskazuje na wapno. Kapitan Górnika zostaje ukarany żółtą kartka. Robak ustawia piłkę na 11 m i pewnie pokonuje Wierzchowskiego.
29'Kuklis z rzutu wolnego dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale Nikitović głową zażegnał niebezpieczeństwo.
37'Groźna sytuacja dla Górnika, ale w ostatniej chwili Ukah wybija piłke Niedzieli.
39'Kuklis strzela z 16 m, ale Wierzchowski dobrze broni.
45' Sędzia dolicza dwie minuty.
45'+2Koniec pierwszej połowy spotkania. Warto dodać, że w 24 minucie wpuszczono kibiców na stadion.
46′
Rozpoczęłą się druga połowa.
48′ Nakoulma strzela, ale jego uderzenie zostało zablokowane przez Bieniuka.
62'Zmiana - Oziębała za Duricia.
64'Zmiana - Surdykowski za Nazaruka.
73'Bartoszewicz otrzymuje żółtą kartkę
75′Podwójna zmiana w Górniku. Radwański i Sołdecki schodzą, a Tomczyk i Wójcik wchodzą.
82′ 2:0 dla Widzewa. W pole karne wpada Robak, który centruje do Kuklisa. Kuklis oddaje celny strzał.
83′Żółta kartka dla Szymanka.
88'Sernas za Budkę.
90′Sędzia dolicza trzy minuty. Grzelczak opuszcza boisko, a wchodzi Grzeszczyk.
90+3' Koniec spotkania

Po ugruntowaniu swojej pozycji w meczu drugą bramką, drużyna Widzewa bez większych problemów wytrwała do końca, wychodząc zwycięsko z dizsiejszego spotkania.

Wieczorem na serwisie pojawią się zdjęcia z tego meczu. Pełen opis spotkania na żywotutaj.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?