Finał Polska Brazylia Mistrzostwa 21 Września [Wynik, Skrót Meczu, Wideo]

redakcja
redakcja
Finał mistrzostw świata w siatkówce
Finał mistrzostw świata w siatkówce Piotr Kalsztyn
FINAŁ POLSKA BRAZYLIA MISTRZOSTWA Polska po raz drugi wygrała mistrzostwa świata w siatkówce. Zobaczcie wynik i wideo.

FINAŁ POLSKA BRAZYLIA MISTRZOSTWA SIATKÓWKA 21 września [wynik, mecz, wideo]

Pierwszy set wygrali Brazylijczycy (25:18). W drugim zwyciężyli Polacy 25:22, czym zremisowali w setach z Brazylijczykami. Trzecia partia o mistrzostwa świata była prowadzona konsekwentnie.

FINAŁ POLSKA - BRAZYLIA 21 WRZEŚNIA

Wszystko ważyło się w końcówce seta, który zakończył się zwycięstwem Polaków 25:23. Rozpoczęła się czwarta, decydująca partia, a z nią gra "na dwa punkty przewagi" ze strony Polaków. I choć Brazylijczycy walczyli do końca, Polska wygrała Mistrzostwo Świata. Polscy siatkarze wygrali mecz 3:1. Spotkanie o złoty medal odbywało się w katowickim Spodku.

FINAŁ MISTRZOSTW POLSKA BRAZYLIA. WLAZŁY NAJLEPSZY!

**Pochodzący z Wielunia w woj. łódzkim Mariusz Włazły został wybrany MVP mistrzostw, czyli najbardziej wartościowym zawodinkiem turnieju. Wlazły został też najlepiej atakującym turnieju. Siatkarz zaraz po zakończeniu turnieju ogłosił, że kończy karierę reprezentacyjną.

Zobaczcie pozostałe wyróżnienia ogłosozne po zakończeniu mistrzostw:

Najlepszy przyjmujący I - Ricardo Lucarelli (Brazylia)
Najlepszy przyjmujący II - Murilo Endres (Brazylia)
Najlepszy blokujący I - Marcus Boehme (Niemcy)
Najlepszy blokujący II - Karol Kłos (Polska)
Najlepszy rozgrywający - LuKas Kampa (Niemcy)
Najlepszy libero - Jenia Grebennikov (Francja)

FINAŁ POLSKA BRAZYLIA WIDEO

Źródło: Foto Olimpik/x-news
Źródło: Agencja TVN/x-news

W niedzielę, 21 września zostanie zorganizowany FINAŁ MISTRZOSTW ŚWIATA SIATKÓWKA. TRANSMISJA MECZU Polska - Brazylia zostanie zorganizowana na otwartym kanale. Polska przeszła do finału po meczu z Niemcami, wygrała go 3:1. Polscy siatkarze grali już z Brazylią, w meczu w Atlas Arenie wygrali 3:2. Jak będzie tym razem? Przekonamy się 21 września.

FINAŁ POLSKA BRAZYLIA MISTRZOSTW ŚWIATA SIATKÓWKA TRANSMISJA

Finał POLSKA BRAZYLIA mistrzostw świata w siatkówce zostanie rozegrany 21 września w katowickim Spodku. Mecz rozpocznie się o godz. 20.25.