EURO 2012: zobacz piękne kobiety dopingujące w Strefie Kibica [zdjęcia]

Łukasz Ratajczyk
Sportowe emocje w trakcie UEFA EURO 2012 już za nami. Zobaczcie ostatnią galerię łodzianek, które dopingowały w Strefie Kibica.

W niedzielnym (1 lipca) finale UEFA EURO 2012 górą była drużyna Hiszpanii, która pokonała Italię 4:0. Choć wynik meczu zdawał się być dość jednostronny, to nie do końca odzwierciedla przebieg przynajmniej pierwszej części meczu.

W pierwszej połowie obie drużyny stworzyły wiele dogodnych sytuacji, jednak to Hiszpanie po dwóch golach Davida Silvy i Jordiego Alby oraz fenomenalnych paradach bramkowych Ikera Casillasa, schodzili do szatni z podniesionymi głowami.

W drugiej połowie sytuacja Włochów znacznie się pogorszyła, po kontuzji jakiej w 62. minucie nabawił się Thiago Motta, drużyna musiała grać w dziesiątkę. Była to tylko woda na młyn reprezentacji Hiszpanii Która zdobyła kolejne dwie bramki.

Kibice jak zwykle dawali gorący doping. Zobaczcie, jak łodzianki dopingowały podczas finału Euro 2012 w strefie kibica, a w komentarzach podzielcie się z nami swoimi uwagami dotyczącymi meczu.