Budowlani przegrali sparing z Pogonią Siedlce 15:28

(bart), (opr. dem)
Zawodnicy Budowlanych liczą, że będą optymalnie przygotowani do kolejnego sezonu. fot. Paweł Łacheta
W Siedlcach rugbiści Blachy Pruszyński Budowlani Łódź przegrali sparing z Pogonią 15:28. Mecz był rozgrywany w formule trzech kwart po 25 minut.

Punkty dla Budowlanych zdobyli: Matyjak 5, Orłowski 5, Łuczak 3 i Pietrzak 2.

Z zespole Budowlanych Łódź wystąpili nowi gracze: Sergio Mokjar (filar młyna z Gruzji), Krzysztof Justyński (poprzednio w BBRC Łódź), Emil Kowalewski (Orkan Sochaczew) oraz Maciej Wilczyński (jeden z najzdolniejszych juniorów w Budowlanych).

W teamie Żórawskiego znowu pokazali się: Szczepan Stępień, Krzysztof Kotasa oraz Przemysław Pietrzak.

Trener Żórawski powiedział po meczu, że w Siedlcach montują naprawdę silny zespół. Łodzianie byli osłabieni, ale z każdej porażki można wyciągnąć wnioski - dodał szkoleniowiec.